پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 1 خرداد 1398 | Wednesday 22 May 2019

🔹سایت خبری ویرا- یکی از اصلی‌ترین نقدهایی که به نماینده‌ی ولی فقیه و امام جمعه سابق ایلام وارد بود فاصله‌ی معنادار با مردم و اصحاب تاثیرگذار رسانه استان بود.

فرج‌اله صیدمحمدی-سایت خبری ویرا-برخی از قتل‌ها در کشور به دلیل خوی خشونت‌طلبی با قساوت قلبی و بی‌رحمی همراه هستند و وقتی در ملا عام رخ می‌دهند یک "سوء‌قصد بزرگ!" به حال جامعه محسوب می‌شوند که در پاسخ به چرایی این رخداد نامبارک و شوم در استان ایلام دلایل زیادی وجود دارد.

🔹سایت خبری ویرا - مدیران کل جهاد کشاورزی و امور دام استان ایلام و رئیس اتحادیه مرغداران امروز با دستور دادستان ایلام بازداشت شدند اما با برخورهای قهری و سلبی مشکل تولید مرغ در کشور و استان حل نمی‌شود.
🔹امروز سایت خبری ویرا خبری را از استعفای قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام منتشر کرد و متعاقب آن جمع کثیری از کانال‌های تلگرامی با ذوق‌زدگی در کثری از دقیقه این خبر را تکذیب کردند.
🔹سایت خبری ویرا- حسن روحانی پیش از ظهر امروز در یک سفر یک ساعته وارد روستای شوره بخش ماژین دره‌شهر شد و در جمع مردم این بخش گفت:دولت با کمک نیروهای مسلح و نیروهای امدادی خسارت‌های سیل را جبران خواهد کرد.

سایت خبری ویرا- قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در بحران سیل ایلام عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت و اما این بحران در سطوح ملی ایلام چندان از منظر مدیران بحران و وبویژه معاون رئیس جمهور و یا وزیر کشور برای سفر به این استان سیل‌زده بحرانی قلمداد نشد و شاید دلیل اصلی آن بحران جدی‌تر در گلستان و لرستان و خوزستان بود.

سایت خبری ویرا- در شرایطی که بخش‌های از ماژین دره‌شهر و چم‌شیر سیروان استان ایلام در زیر هزارن متر مکعب سیلاب مدفون هستند اما برخی در این استان قلاب دست گرفته و به دنبال ماهیگیری از آب گل‌آلود هستند.

سایت خبری ویرا- گفتمان غالب قاسم سلیمانی دشتکی در ۱۸ ماه گذشته و از لحظه‌ی آغاز مدیریت بر استان تهدید مدیران به اجرای دستورات و امورات بود و شاید کمتر نشستی در استان برگزار شد که استاندار مدیران را با ادبیات سلبی خطاب قرار نداد.

مهندس تقی‌پور مدیر عامل پتروشیمی ایلام در گفتگو با روابط عمومی این شرکت با تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب و هم‌چنین تبریک عید نوروز  و با آرزوی سال پر از خیر و برکت توام با عزت و افتخار برای ملت ایران و مردم شریف ایلام و همکاران پرتلاش شرکت و سایر همکاران در هلدینگ خلیج فارس و پترول گفت:تلاش ما بر این است تا با همت و کوشش مجموعه‌ی مدیریت و همکاران در سال ۹۸ فاز دوم پتروشیمی ایلام به تولید رسیده و پروژه‌ی الفین به عنوان بزرگترین الفین غرب کشور به عنوان یک سند افتخار برای پتروشیمی ایران بهره‌برداری شود.

سایت ویرا- قانون منع بکارگیری بازنشستگان فصل نوین و خطیری از آغاز دهه پنجم از عمر انقلاب بود و این قانون در صورت اجرای بدون تبصره‌های خارج از قانون می‌تواند اعتماد از دست رفته نسبت به کشور را تا حدودی ترمیم نماید.

1
2
3

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group