پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 27 آبان 1398 | Monday 18 November 2019


فرج‌اله صيدمحمدي- سایت خبری ویرا-در شبی که باخت به عراق از اوجب واجبات بود و از نون شب برای فدراسیون ایران و عراق واجب‌تر بود ما به قول نقی‌ غیرمعمولی "باختیم خوبم باختیم"!.
🔹ما و عراق تا ابد هم اگر با هم جنگ تحمیلی می‌کردیم اندازه باخت دیشب افسرده و دلشکسته نمی‌دادیم.

 
دكتر حشمت اله عسگري- سايت خبري ويرا - در طول چهل سال گذشته بدون لحاظ انتخابات ميان دوره اي تاكنون شاهد برگزاري ده دروره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بوده ايم و اكنون در شرف برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي هستيم.

سايت خبري ويرا - بهروز سپيدنامه- پس از توهین تعدادی از تماشاگرنماها به برخی از قومیت‌های ایرانی و بهره‌گیری از نمادها و شعارهای واگرایانه، شاهد سکوت فدراسیون فوتبال به مدت دو روز بودیم و روز یکشنبه 12 /8/1398 فدراسیون مذکور سکوت خود را شکست و اقدامات صورت گرفته توسط عده‌ای معدود را محکوم نمود.


محسن سلیمانی - سايت ويرا -ضربه گیر کیست؟ ضربه گیر کسی است که هدفش از کاندیدا شدن، راه یافتن به #مجلس نیست. بلکه هدف واقعی اش شکستن آرای رقیبان و  پوششی برای کاندیدای اصلی است.

 استاندار ایلام گفت: احداث پتروشیمی در بخش هلیلان شهرستان چرداول زمینه ساز توسعه پایدار و اشتغال در این منطقه محروم از استان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: با راه‌اندازی کوره شماره یک واحد الفین این واحد یک گام دیگر به بهره برداری نزدیک شد.


فرماندار مهران در گفتگو با سایت خبری ویرا گفت: بیش از ۶ میلیون تردد از مرز بین المللی مهران ثبت شد.
اسد قاسمی بیان کرد:با توجه به وضعیت مرزهای دیگر و نیز نزدیکی جغرافیایی مهران به عتبات عالیات حجم بسیار زیادی از زائران مرز مهران را برای عزیمت به عتبات انتخاب کردند و خوشبختانه تحولات سیاسی و تنش در برخی نقاط عراق، هیچ‌گونه تاثیری در مرز بین‌المللی مهران ایجاد نکرد .

بهروز سپیدنامه- سايت ويرا -سالیان مدیدی است که آسیب‌های اجتماعی – به مفهوم عام کلمه – و خودکشی – به مفهوم خاص کلمه – مد نظر مسئولین و محققین استان ایلام قرار گرفته است و چنین التفاتی، قابل تقدیر و ستایش است.

عمران خودآموز مديركل فرهنگ و ارشاد اسلام استان ايلام در گفتگوي اختصاصي با سايت خبري ويرا به تشريح فعاليت‌هاي فرهنگي هنري اين اداره كل پرداخت و در بيان چگونگي مديرشدن خود گفت:تلاشي براي مدير شدن نداشته‌ام!.🔹سایت خبری ویرا - چند روزی است قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام کمر خود را به تیغ جراحان تهران سپرده است و بحمدالله عمل جراحی موفقیت‌آمیزی را سپری نمود‌اند که برای ایشان ارزوی سلامتی عاجل و کامل داریم.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group