پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 30 خرداد 1398 | Thursday 20 June 2019
 
 
🔹سایت خبری ویرا- انتخابات در حوزه‌ی جنوب استان ایلام همواره پرشور بوده و رقابت برای یک کرسی از کرسی‌های بهارستان در بالا‌ترین وجه آن شکل‌ گرفته است.
🔹آبدانان و دره‌شهر به واسطه‌ی چهره‌های علمی و دانشگاهی خود بارها نقش پررنگی در صحنه‌ی انتخابات مجلس داشته‌اند و در کنار فرصت قبیله و ایلات و طوایف توانسته‌اند در بین دو گزینه‌ی نهایی کاندیدا داشته باشند.🔹سایت خبری ویرا-به بهانه‌ی خرداد و آغاز چهارمین سال حضور موفق سردار نورعلی یاری در مسئولیت فرمانده انتظامی استان ایلام ویرا بر آن شد تا این مرقومه‌ی کم‌رمق را در یک سال فراق ایشان از رسانه‌ها قلمی نماید.


🔹سایت خبری ویرا-از وقتی که به عنوان رییس ستاد جلال میرزایی در انتخابات دور اول مجلس دهم معرفی شد او را بیشتر شناختیم.

🔹سایت خبری ویرا- در سال‌های ۸۸ یا ۸۹ برای صدور مجوز نمایندگی یک نشریه‌ی مکتوب سراسری یا محلی داشتن حداقل ۵ سال سابقه‌ی خبرنگاری از الزامات اولیه بود اما در دو سال اخیر اداره کل ارشاد استان از کف خیابان خبرنگار و روزنامه‌نگار کشف می‌کند و به آنها نمایندگی روزنامه سراسری اعطا می‌کند.
گزینه‌های احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی جنوب استان ایلام
خبرنگار که خبر می‌گرفتی همه عمر
دیدی که چگونه گور خبرنگار گرفت"
 
🔹تلخند ویرا- شهردار صالح‌آباد در اقدامی خودجوش و بی‌سابقه قطعه‌ای از آرامستان این شهر را به خبرنگاران اختصاص داد که ارزش آن ۱۴ میلیون ریال است.
🔸پس‌اندازی روزشمار که خبرنگاران در آینده می‌توانند آن را مثل سهام عدالت خرید و فروش نمایند.
سايت خبري ویرا- عملکرد سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در اربعین حسینی ، سیل اخیر در ایلام و هم‌چنین تسلط او بر امور اداری و قانونی و پیگیری مسائل و مشکلات استان در وزارت‌خانه قابل تحسین فراوان است و من به افتخار استاندار دست می‌زنم اما
 
سایت خبری ویرا- جمع کثیری از نمایندگان مجلس طرحی را به تصویب رساندند که به موجب آن مواردی از قانون انتخابات را اصلاح و حضور متوالی یک نماینده در مجلس را برای سه بار ممنوع می‌کند.
 
معاون قضایی و معاون منابع انسانی دادگستری استان ایلام خبر داد: جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء در سال 1398 

🔹سایت خبری ویرا- یکی از اصلی‌ترین نقدهایی که به نماینده‌ی ولی فقیه و امام جمعه سابق ایلام وارد بود فاصله‌ی معنادار با مردم و اصحاب تاثیرگذار رسانه استان بود.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group