پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

سایت خبری ویرا- قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در بحران سیل ایلام عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت و اما این بحران در سطوح ملی ایلام چندان از منظر مدیران بحران و وبویژه معاون رئیس جمهور و یا وزیر کشور برای سفر به این استان سیل‌زده بحرانی قلمداد نشد و شاید دلیل اصلی آن بحران جدی‌تر در گلستان و لرستان و خوزستان بود.
 
با تلاش حمزه محمدی غواص شایسته‌ی ایلامی و نیروهای هلال احمر استان جسد بی‌جان جوان کرمانشاهی در سد دویرج دهلران کشف شد

سایت خبری ویرا- در شرایطی که بخش‌های از ماژین دره‌شهر و چم‌شیر سیروان استان ایلام در زیر هزارن متر مکعب سیلاب مدفون هستند اما برخی در این استان قلاب دست گرفته و به دنبال ماهیگیری از آب گل‌آلود هستند.

سایت خبری ویرا- گفتمان غالب قاسم سلیمانی دشتکی در ۱۸ ماه گذشته و از لحظه‌ی آغاز مدیریت بر استان تهدید مدیران به اجرای دستورات و امورات بود و شاید کمتر نشستی در استان برگزار شد که استاندار مدیران را با ادبیات سلبی خطاب قرار نداد.

مهندس تقی‌پور مدیر عامل پتروشیمی ایلام در گفتگو با روابط عمومی این شرکت با تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب و هم‌چنین تبریک عید نوروز  و با آرزوی سال پر از خیر و برکت توام با عزت و افتخار برای ملت ایران و مردم شریف ایلام و همکاران پرتلاش شرکت و سایر همکاران در هلدینگ خلیج فارس و پترول گفت:تلاش ما بر این است تا با همت و کوشش مجموعه‌ی مدیریت و همکاران در سال ۹۸ فاز دوم پتروشیمی ایلام به تولید رسیده و پروژه‌ی الفین به عنوان بزرگترین الفین غرب کشور به عنوان یک سند افتخار برای پتروشیمی ایران بهره‌برداری شود.

سایت ویرا- قانون منع بکارگیری بازنشستگان فصل نوین و خطیری از آغاز دهه پنجم از عمر انقلاب بود و این قانون در صورت اجرای بدون تبصره‌های خارج از قانون می‌تواند اعتماد از دست رفته نسبت به کشور را تا حدودی ترمیم نماید.

سایت خبری ویرا- استان ایلام به واسطه‌ی بافت فرهنگی قبیله‌ای و خرده‌فرهنگ‌هایی که در زیربخش‌های فرهنگ اجتماعی استان موجود است در تصمیم‌گیری‌های سیاسی بویژه تغییرات مدیریتی با چالش جدی مواجه است و برخی به صورت مستمر از این آب گل‌آلود دائما در حال ماهی‌گیری هستند.

سایت خبری ویرا- مطبوعات کاغذی با عمر بیش از ۱۴۰ سال بیشترین تاثیر را در کنار رسانه‌هایی چون صدا و سیما ، رسانه‌های اینترنتی و رسانه‌‌های مجازی داشته است و این صنعت در ایستگاه بی‌توجهی نفس‌های آخر خود را می‌زند.

دکتر اردشیر سلیمانی-سایت ویرا- از بس که مفهوم "زن و مرد" را به عنوان جنس فرودست و فرادست در جامعه  بکار برده ایم، کمتر کسی هست که هژمونی و کلمات کلیشه ای ازقبیل "ضعیفه  و ...." را برای نامیدن زنان و دختران نشنیده باشد . نتیجه همین نگاه است که  "رها"  و رهاها  گرفتار و قربانی می شوند.


دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، روند توسعه آموزش عالی در استان  ایلام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

1
2
3

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group