پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 28 شهريور 1398 | Thursday 19 September 2019

عمران خودآموز مديركل فرهنگ و ارشاد اسلام استان ايلام در گفتگوي اختصاصي با سايت خبري ويرا به تشريح فعاليت‌هاي فرهنگي هنري اين اداره كل پرداخت و در بيان چگونگي مديرشدن خود گفت:تلاشي براي مدير شدن نداشته‌ام!.🔹سایت خبری ویرا - چند روزی است قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام کمر خود را به تیغ جراحان تهران سپرده است و بحمدالله عمل جراحی موفقیت‌آمیزی را سپری نمود‌اند که برای ایشان ارزوی سلامتی عاجل و کامل داریم.

🔹فرماندار مهران به ویرا گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۴۰ هزار نفر از مرز مهران تردد داشته‌اند.

سایت ویرا- فضای مجازی را به یک شمشیر دولبه تشبیه کرده‌اند که علاوه بر فرصت و کاربرد ارزشمند آن ممکن است دست برخی از افرادی که هیچ تجربه‌ی رسانه‌ای در ایلام ندارند و زمانی که گذشته‌ی آنها را مرور می‌کنیم به اشتباهی بودن یا حضور از سر بیکاری و ناچاری آنها پی‌ می‌بریم، ببرد.
✍سایت ویرا- اخیراً در رسانه‌ی ملی و مرثیه‌خوانی‌ها و نطق سخنرانان کشوری در مراسمات عزای حسینی موضوعات جدید و منطبق با وضعیت جهان امروز و بویژه مذاکرات ایران و اروپا و امریکا و تحریم‌ها ، امان‌نامه‌ها و... منعکس و با شور و حرارت زیادی بیان می‌شود که در پشت آن شیطنت‌ها و سیاست‌ورزی‌ها و در ادامه‌ی آن نقشه‌‌ی راهی است که امیدواریم حداقل ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان آقا امام حسین(ع) و شانیت حضرت عباس(ع) را نگه‌دارند.

امير مستفيضي - سايت ويرا- حقیقتاً جای تأسف دارد که پرافتخارترین فیلم سال سینمای ایران حجمی غیر قابل اغماض از خشونت و سادیسم را در خود گنجانده است. باور کردنی نیست وقتی میبینیم علی رغم حاکمیت شرایط اسف ناک امروز بر منطقه و انتخاب تمی به این مهمی برای موضوع فیلم، نرگس آبیار فیلمساز با همه ی حمایت های مادی و معنوی که از او می شود، همه چیز را با پرداخت آزار دهنده خود در تکنیک به کار گرفته اش به باد فنا می دهد.

✍دکتر اردشیر سلیمانی- سایت ویرا- فاجعه اجتماعی برای نسل جوان و تحصیلکرده پیوند عوام گرایان با لومپنها در درحوزه جنوبی استان ایلام است. 
عوام گرایان جنبه های اخلاقی را رعایت نمی نمایند و از ناآگاهی و اعتقادات مردم سوء استفاده  مینمایند. حال میخواهیم لومپنها که هم تبار پوپولیست ها هستند را معرفی نمائیم.  درزبان فارسی واژه ای معادل لومپن نداریم.

سایت خبری ویرا- به عنوان یک شهروند یا مسافر روزانه، هفتگی یا ماهیانه مسیرتان از هسته‌ی مرکزی شهر ایلام گذشته باشد و ترافیک کلافه‌کننده و توقف‌های طولانی خودروها و عرض کم خیابان‌ها را دیده‌اید و یک موضوع بسیار مهمی که گریبان شهرداران و شورای ترافیک را خواهد گرفت تعداد زیاد خودرو در این شهر کوچک است.

ویرا- فرج براری  منتقد هنری / روزنامه نگار -بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران در ایلام برگزارشد. رویدادی با حضور 128هنرمند از 28استان ، شاید برای اولین باراست که جشنواره ای باحضور این تعداد هنرمند در استان برگزارشده باشد .

سایت خبری ویرا- در سطح فضای رسانه‌ای استان اعضای شورای شهر به مانند تقسیمات مجلس که استان تبدیل شده است به دو قسم شمال و جنوب، ایلام را به اقلیت و اکثریت تبدیل کرده‌اند و در مطالبات آن‌ها بیشتر موضوعات شخصی دیده می‌شود تا منافع عمومی!.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group