پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 3 شهريور 1398 | Sunday 25 August 2019
🔹سایت خبری ویرا-اخیراً در بسیاری از اظهار نظرهای مسئولان استان برخلاف گفته‌های پیشین آنها که اسمی از استاندار برده نمی‌شد با شور، حرارت و غلظت بیشتری از نماینده‌ی عالی دولت در استان نام برده می‌شود و گویی این ابیات تقدیرجویانه در گفتمان مدیران استان وارد و دیکته شده باشد.
✍اختصاصی سایت ویرا- عمران خودآموز*🔹"نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند، مگر آن‌که مخل به مبانی اسلام و حقوق عمومی باشند." ( اصل ۲۴ قانون اساسی)
🔹سایت ویرا- دستگیری یک خبرنگار به صورت شبانه در  روز خبرنگار نوعی دهن‌کجی به رکن چهارم دموکراسی و آزادی‌های مدنی خبرنگاران است و به نظر می‌رسد این امر در روز خبرنگار با هدف و اطلاع کامل و در جهت سلب امنیت و ارامش خبرنگار انجام شده است.

سايت خبري ويرا -نتیجه‌ی انتخابات مجلس در استان ایلام پس از شوراها بیشترین تاثیرپذیری را از رای پایه یا همان " قومیت" داشته است و البته در انتخابات گذشته این معادله به "قبیله‌ی من حزب من" تا حدودي تغییر موضع داد.

بهروز سپیدنامه- سايت ويرا -برنامه استعداد یابی «عصر جدید» که به همت مجری توانا آقای «احسان علی‌خانی» از آنتن شبکه‌ی سه سیما پخش می‌شود، روگرفتی از برنامه‌هایی نظیر American’s Got Talent  و Arabs Got Talent است که جای خالی آن در شبکه‌ی ملی، کاملاً مشهود بود.
🔹سایت خبری ویرا-  هفته‌ی قوه‌ی قضاییه فرصت مغتنمی برای تبریک به همه‌ی قضات، دادستان‌ها و بازپرس‌ها، کارکنان دادگاه‌ها و دادگستری‌ها،ثبت احول و اسناد، زندان‌ها، پزشکی قانونی وبازرسی و ... است و همچنین برآن شدیم این هفته را با بررسی وضعیت قوه‌ی قضاییه پس از ورود حجت الاسلام رئیسی به کنکاش بنشینیم.
سايت خبري ویرا- عبدالصاحب ناصری - محلهٔ پیام ایلام، خیابان کوثر، بالاتر از مسجد حضرت زینب -سلام الله تعالی علیها - نرسیده به بلوار مدرس، روبروی دبیرستان شاهد پسران، مغازهٔ محقری درون حیاط محدود یکی از منازل -که این روزها پوشیده از درختان سرسبز انجیر و انگور است- دریچهٔ کوچک آبی رنگش را بر روی ساکنان محله و مشتریانی که از محلات دیگر می آمدند، گشوده بود. 
 
 
🔹سایت خبری ویرا- انتخابات در حوزه‌ی جنوب استان ایلام همواره پرشور بوده و رقابت برای یک کرسی از کرسی‌های بهارستان در بالا‌ترین وجه آن شکل‌ گرفته است.
🔹آبدانان و دره‌شهر به واسطه‌ی چهره‌های علمی و دانشگاهی خود بارها نقش پررنگی در صحنه‌ی انتخابات مجلس داشته‌اند و در کنار فرصت قبیله و ایلات و طوایف توانسته‌اند در بین دو گزینه‌ی نهایی کاندیدا داشته باشند.🔹سایت خبری ویرا-به بهانه‌ی خرداد و آغاز چهارمین سال حضور موفق سردار نورعلی یاری در مسئولیت فرمانده انتظامی استان ایلام ویرا بر آن شد تا این مرقومه‌ی کم‌رمق را در یک سال فراق ایشان از رسانه‌ها قلمی نماید.


🔹سایت خبری ویرا-از وقتی که به عنوان رییس ستاد جلال میرزایی در انتخابات دور اول مجلس دهم معرفی شد او را بیشتر شناختیم.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group