پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 5 بهمن 1399 | Sunday 24 January 2021

سایت ویرا - سردار یاری از فرزندان ایلام و فرمانده محترم انتظامی استان در زمان حضور در استان منشا اثر و خدمت بودند و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون می‌نماییم.

آرش خزایی در نشست کمیته‌ اضطرار آلودگی هوا که در فرمانداری چوار برگزار شد، گفت:دود ناشی از سوختن گاز اتیلن پتروشیمی ایلام مقطعی است و به تدریج کاهش پیدا می‌کند.

ویرا- عبدالصاحب ناصری 🔹 ... جنگ، تابعی از تصمیمات بشری است و سل و سیل و زلزله با بشر نکرده اند آنچه جنگ های جهان گشایان کرده! هیچ فرد، جامعه و ملتی که از اعتدال روانی و سلامت عقلانی برخوردار باشد، بر ستیز خون ریز آغوش نمی گشاید.

ویرا/ پیمان کمالوندی/ گاهی اوقات دردهایی مشترک و نمایان در لابلای زندگی جامعه و اطرافیانت بدون اینکه کاری از دستت برآید، وجودت را نشانه می گیرد و از درون گُر می‌گیرد و آرام آرام می‌سوزاند.

ویرا- آرش خزایی رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام با اعلام این خبر نویدبخش گفت:با تلاش شبانه‌روزی همکاران مجتمع پتروشیمی ایلام، تولید پلی‌اتیلن سنگین استاندارد در گرید‌های مختلف از مرز یک میلیون تن گذشت.

✍سایت ویرا - جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج‌فارس از آمادگی کامل بزرگ‌ترین هلدینگ پتروشیمی کشور برای احداث پارک 《پلی‌پروپیلن》خبر داد ؛پروژه‌ای که تاکنون روی کاغذ باقی مانده است.

سایت ویرا- فرج‌اله صیدمحمدی - یک سال از ترور ناجوانمردانه فرمانده سپاه قدس و فرمانده قلوب ملت ایران در کشور عراق توسط دشمن دیرینه‌ می‌گذرد و اشک‌ها و حسرت‌های فراوان پس از شهادت حاج‌قاسم نیز هم‌چنان باقیست.

 

 

سایت خبری ویرا –فرج‌اله صيدمحمدي- فاز دوم مجتمع پتروشيمي ايلام شامل الفين و واحد شيرين‌سازي با دستان پرتوان نيروهاي متخصص و كارگران كشور و استان پس از 15 سال در دي‌ماه با حضور رييس جمهور افتتاح خواهد شد و فلر و دود ناشي از سوختن سرمايه‌ي ملي در پالايسگاه گاز ايلام براي هميشه قطع خواهد شد .

 

تلخندسایت ویرا-فرج‌اله صيدمحمدي- كرونا پندها و عبرت‌آموزي‌هاي فراواني براي نسل پرادعا و پرطمطراق امروز به همراه داشت و هرچند تلخي‌هاي اين ويروس كشنده بيشتر از شيريني آن بود اما كرونا ايلامي‌ها را دست‌كم گرفت و نمي‌داند ما دفعتا عنوان و برند متورم‌ترين و بيكارترين استان كشور را يدك مي‌كشيم و ملتي كه بيكار دارد كرونا نمي‌گيرد.

 

سایت ویرا- جواد قیصریان‌فرد، کارشناس مسائل پتروشیمی- واحد الفین پتروشیمی ایلام موسوم به الفین سیزدهم تنها واحد الفین غرب کشور است که به دلیل کراکینگ خوراک‌های گازی و مایع در کوره و تولید ظرفیت اسمی سالانه 750 هزار تن محصولات متنوع در واقع مهمترین واحد فرایندی و قلب مجتمع به شمار می‌آید.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group