پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

در غربی‌ترین نقطه از بزرگ‌ترین الفین غرب کشور و حوالی چشم واحد شیرین‌سازی ، نجاتگر آتش‌نشانی مشغول به فعالیت است که تاکنون جان تعداد زیادی از هم‌وطنان را نجات داده و با عملیات غواصی نیز پیکر افراد غریق را از آب بیرون کشیده است. او از غواصی به آتش‌نشانی رسیده است.

 

سايت خبري ويرا- تمايلي براي نوشتن يادداشت و فعاليت رسانه‌اي نداشتم واين گزارش هيچ‌وقت به منزله‌ي پاسخگويي به همكاران رسانه‌اي و تقابل با منتقدان استان نمي‌باشد و انتشار آن به منزله‌ي دفاع ازيك مسئول و تحريف واقعيت و يا وارونه‌نمودن مسئله نخواهد بود چرا كه معتقديم حرمت قلم و پاسداشت و رعايت شان ومنزلت آن به خود فرد بستگي دارد.

 

ويرا - محمدحسین شاوردی - روزنامه‌نگار اقتصادی- واقعیت دولت را باید همیشه در گزارش‌ نهادهای ناظر و باور عمومی جست. در شواهدی که حرف می‌زنند. آمار یکی از مهمترین شواهد درباره چندوچون عملکردهاست. به زبان امار اگر مسلط باشی، از دل آمار می‌توانی دردودل‌های جمعیتی از مردم را بشنوی.

✍سایت خبری ویرا - تربیت نیروی کارآزموده ، فنی و متخصص و تحویل به صنعت پتروشیمی کشور یکی از اصلی‌ترین رهاوردها و دستاوردهای شرکت پتروشیمی ایلام برای نیروهای بومی استان ایلام بوده است به گونه‌ای که اکنون این نیروهای فنی و متخصص می‌توانند به بدنه صنعت کشور تزریق و در راه‌اندازی واحدهای الفین، HD و SRU و دیگر واحدهای جانبی به خوبی نیاز کشور به نیروهای خارجی را کاهش دهند.

 

 

سايت خبري ويرا-دکتر اردشیر سلیمانی-در این نوشته هدف، تحلیل "مفهومی" اخلاق، اقتصاد، سرمایه اجتماعی و ارتباط بین آنها است. مشخصا" به دنبال کم و کیف و چگونگی قتل رومینا نمی رویم، اما کلیتی را به تصویر خواهیم کشید که رومینا و رومیناهای بزرگ سال فراوانی را شامل می شود.

 

 

 تهران - مدیرعامل بورس کالای ایران از آمادگی این بورس برای آغاز طرح پیش فروش متری مسکن در قالب انتشار اوراق سلف موازی استاندارد خبر داد.

تهران - استاد گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از دست دادن حس بویایی و چشایی دو علامت بیماری ناشی از ویروس کرونا است که معمولا در بیش از ۸۰ درصد بیماران بر می‌گردد.

 
✍سایت خبری ویرا - غالب نوشتار و محتوای قلمی شده در رسانه‌های استان فراتر از نگاه استانی و در سطوح عالی کشور به رشته‌ی تحریر در می‌آیند که نشان از فهم دقیق و شناخت درست این رسانه‌ها نسبت به آینده‌ی پرفراز و نشیب کشور است.

 

 تهران- معاون اول رییس جمهوری با اشاره به جایگاه مهم و حساس آموزش و پرورش در توسعه کشور گفت: آموزش و پرورش از مهمترین مراکز توسعه کشور است و به هر میزان که در آن تحول رخ دهد شاهد پویایی و خلاقیت در همه بخش‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور خواهیم بود.

ليلا پيرحياتي*- سايت خبري ويرا-شیوع ویروس جدید کرونا، یکی از بهترین زمان‌ها برای شروع کردن رژیم غذایی سالم در افرادی است که به علت نداشتن فرصت و پرمشغلگی از غذای بیرون استفاده می‌کردند و توجهی به غذای خانگی نداشتند.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group