پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 21 تير 1399 | Saturday 11 July 2020

 

 

سايت خبري ويرا-دکتر اردشیر سلیمانی-در این نوشته هدف، تحلیل "مفهومی" اخلاق، اقتصاد، سرمایه اجتماعی و ارتباط بین آنها است. مشخصا" به دنبال کم و کیف و چگونگی قتل رومینا نمی رویم، اما کلیتی را به تصویر خواهیم کشید که رومینا و رومیناهای بزرگ سال فراوانی را شامل می شود.

 

 

 تهران - مدیرعامل بورس کالای ایران از آمادگی این بورس برای آغاز طرح پیش فروش متری مسکن در قالب انتشار اوراق سلف موازی استاندارد خبر داد.

تهران - استاد گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از دست دادن حس بویایی و چشایی دو علامت بیماری ناشی از ویروس کرونا است که معمولا در بیش از ۸۰ درصد بیماران بر می‌گردد.

 
✍سایت خبری ویرا - غالب نوشتار و محتوای قلمی شده در رسانه‌های استان فراتر از نگاه استانی و در سطوح عالی کشور به رشته‌ی تحریر در می‌آیند که نشان از فهم دقیق و شناخت درست این رسانه‌ها نسبت به آینده‌ی پرفراز و نشیب کشور است.

 

 تهران- معاون اول رییس جمهوری با اشاره به جایگاه مهم و حساس آموزش و پرورش در توسعه کشور گفت: آموزش و پرورش از مهمترین مراکز توسعه کشور است و به هر میزان که در آن تحول رخ دهد شاهد پویایی و خلاقیت در همه بخش‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور خواهیم بود.

ليلا پيرحياتي*- سايت خبري ويرا-شیوع ویروس جدید کرونا، یکی از بهترین زمان‌ها برای شروع کردن رژیم غذایی سالم در افرادی است که به علت نداشتن فرصت و پرمشغلگی از غذای بیرون استفاده می‌کردند و توجهی به غذای خانگی نداشتند.

 

سايت خبري ويرا - پيرامون مسائل و مشكلات اقتصادي ویروس کووید 19 سراغ دكتر اردشير سليماني دكتراي اقتصاد كسب و كار و سرمايه‌گذاري خارجی رفته‌ايم.

✍سایت خبری ویرا-فرج‌اله صيدمحمدي- شاکه و خان‌منصور در ادبیات شعر کوردی به رودکی‌های شعر جنوبی معروف هستند و شمس و مولانای کلهر لقب گرفته‌اند.
"مانێشت پووشاگه به­‌رگێ له مه­‌چیر
ئه­‌ڕا خان مه­‌سۊر نیه­‌چوو وه نه­‌چیر

بانکووڵ پوشاگه به­‌رگێ له دوار
ئه ڕا خان مه سۊر نیه چوو وه شکار "

 
🔹دکتر مهتاب شاهماری داروساز و معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام به سایت خبری ویرا گفت:کمبود دارو برای بیماران کرونایی در استان ایلام وجود ندارد.
 
یونس قیطانی-سایت ویرا- دنیای مدنی و زندگی مدرنیته این قدر به راهبرد خودش وفادار می ماند که حتی درمان خطرناک ترین بیماری ها  و کنترل هولناک ترین ویروس های طبیعی یا بشری !؟ را با آنتی ویروس به نام «رفتار مدنی» واکسینه و درمان می کند . خارج از دایره ی علم ،عقل و منطق است برای جامعه ای که ادعای مدرنیته بودنش رو داریم ، آنتی ویروسی با  رفتار و منش مدنی و شایسته ی انسان مترقی ، تدارک نبینیم .  

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group