پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

جمعه 12 خرداد 1402 | Friday 2 June 2023

 

 

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام با بیان اینکه روند احداث طرح نهضت ملی مسکن در استان رضایت‌بخش است، گفت: متقاضیان برای تسریع در روند احداث پروژه ها آورده خود را تکمیل و پرداخت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن بهرام نیا روز شنبه در بازدید از پروژه های مسکن ملی شهر ایلام، اظهار کرد: روند احداث طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان رضایت بخش است و باید شاهد تسریع عملیات این پروژه ها باشیم.

وی افزود: سهم استان ایلام در نهضت ملی مسکن ۳۲ هزار و ۶۰۱ واحد است که برنامه ریزی لازم برای ساخت این واحدها اتخاذ شده است.

استاندار ایلام تاکید کرد: از این میزان تعداد مسکن احداثی در استان ایلام، هشت هزار واحد روستایی، پنج هزار و ۷۲۹ واحد خودمالکی، چهار هزار و ۲۹۷ واحد بافت فرسوده، یک هزار و ۶۸۸ واحد استیجاری و ۱۲ هزار و ۸۸۹ واحد نیز مربوط به اداره راه و شهرسازی استان ایلام است.

بهرام نیا بیان کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن ملی سطح شهر ایلام بر اساس آمار احصاء شده حدود ۴۰ درصد است.

وی با بیان اینکه در مجموع هفت هزار و ۷۰۰ واحد در حال ساخت است، ادامه داد: سه هزار و ۱۰۰ واحد روستایی و چهار هزار و ۶۰۰ واحد شهری با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال اجراست.

استاندار ایلام روند احداث طرح نهضت ملی مسکن در استان رضایت‌بخش دانست و گفت: متقاضیان نهضت ملی مسکن برای تسریع در روند پروژه ها آورده اولیه خود را پرداخت کنند.

بهرام نیا ادامه داد: طرح نهضت ملی مسکن از طرح های اصلی دولت و فرصت مهمی برای خانه دار شدن مردم است، با همکاری همه دستگاه ها مرتبط ظرفیت احداث واحدهای مسکن ملی در استان در مدت چهار سال احداث و مردم از این اقدام کم نظیر دولت برای مسکن دار شدن منتفع خواهند شد.

وی افزود: با وجود تاکید بر شتاب در عملیات ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن، رعایت تمامی ملاحظات فنی و مهندسی الزامی و هم پیمانکاران پروژه‌ها و ناظران باید در ساخت این واحدها دقت‌نظر داشته باشند.

استاندار ایلام به ضرورت نظم و تدوین برنامه زمانبندی برای تمامی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن اشاره و بیان داشت: تمامی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن باید طبق زمانبندی پیش برود و عملیات هر طرح در موعد مقرر به اتمام برسد.

بهرام نیا تاکید کرد: ضمن رعایت تمامی ملاحظات و استاندارد های فنی در ساخت واحدها، باید تمامی مصالح پای کار و دیوار حایل برای جلوگیری از خسارت های احتمالی در پروژه ها ساخته شود./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group