پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

جمعه 12 خرداد 1402 | Friday 2 June 2023

 

 

 

 

ایلام- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با انتقاد از کند بودن عملیات اجرایی تونل‌های مسیر ایلام- مهران، گفت: عملیات اجرایی تونل شماره یک و دو راه‌کربلا باید با شتاب بیشتری انجام شود.

سعید هژبری روز پنجشنبه در جریان بازدید مراحل ساخت تونل های مسیر ایلام به مهران از کُندی عملیات اجرایی این پروژه‌ها انتقاد و خواستار تسریع در لاینینگ تونل شماره یک و تسطیح، زیرسازی و بیس تونل شماره دو در این مسیر شد.

وی در حاشیه بازدید از چندین پروژه مهم راه کربلا اضافه کرد: عملیات لاینینگ تونل دوم راه کربلا در محور ایلام - مهران پایان یافته و هم‌اکنون عملیات تسطیح، زیرسازی و بیس این تونل در حال اجراست.

معاون استاندار ایلام بیان داشت: برای تکمیل لاین دوم بزرگراه ایلام- مهران ۲ رشته تونل احداث شده که عملیات حفاری و کف‌برداری تونل کیلومتر پنج (تونل اول) به طول ۸۴۰ متر انجام شده و هم اکنون عملیات لاینینگ (پوشش بتونی سقف و دیوار) این تونل آغاز شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته باید تا اربعین امسال کار لاینینگ تونل اول نیز به پایان برسد.

هژبری ضمن اعلام پایان عملیات لاینینگ تونل شماره ۲ به طول ۷۲۰ متر و آغاز عملیات تسطیح، زیرسازی و بیس آن، از روند اجرای عملیات لاینینگ تونل شماره یک و زیرسازی و احداث پل های این مسیر اظهار نارضایتی کرد و خواستار تهیه و نصب قالب دوم بتن‌ریزی لاینینگ و تسریع در اتمام عملیات لاینینگ تونل شماره یک شد.

معاون استاندار ایلام تصریح کرد: برای اتمام و ادامه عملیات این پروژه‌ها اعتبار لازم تامین و برای ادامه این پروژه‌ها برابر زمانبندی اعلام شده نباید مشکلی وجود داشته باشد.

هژبری تاکید کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان بعنوان کارفرما باید بر فعالیت شبانه روزی پیمانکاران برای اتمام ۲ تونل تا اربعین ۱۴۰۲ نظارت کامل داشته باشند.

وی خاطر نشان ساخت: عملیات شم کوبی و پایدارسازی محور ایلام - مهران در محدوده تقاطع روستای ماربربه نیز باید با جدیت پیگیری و به اتمام برسد.

گفتنی است؛ تونل‌ها و مسیرقطعه رانشی بزرگراه ایلام- مهران در ایام اربعین سال جاری به صورت موقت و اضطراری برای کنترل ترافیک زیر بار قرار گرفت و هم اکنون عملیات تکمیلی آنها در حال اجراست./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group