پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

ایلام -مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام گفت: از محل سفر رئیس جمهور به استان ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه های نوسازی مدارس ایلام تزریق شده است.

جلال حمره اظهار کرد: نوسازی مدارس استان ایلام در دور اول سفر رئیس جمهور به استان ۶ مصوبه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال داشته است.

وی تصریح کرد: تاکنون از محل سفر رئیس جمهور ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه های نوسازی مدارس ایلام تزریق شده است.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام عنوان کرد: یکی از مهمترین مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور به استان ، تکمیل استخر سرپوشیده ایلام و تجهیز فضاهای ورزش دانش آموزان بودهگ که این مصوبه بیش از ۸۷ درصد پیشرفت دارد.

حمره عنوان کرد: احداث یک باب استخر سرپوشیده در شهر مهران از دیگر مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام بود که ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی یادآور شد: در مجموع تاکنون ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر به این ۲ پروژه استخر در استان ایلام تزریق شده است.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام با اشاره به دیگر مصوبات نوسازی مدارس استان اضافه کرد: تکمیل ۳۷ مدرسه در دست ساخت از دیگر مصوبات بود که ۹۵ درصد پیشرفت دارد و ۴۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیز برای این مدارس مصوب شده است.

حمره گفت: تکمیل پنج مدرسه نیمه تمام با تزریق ۲۰۰ میلیارد ریال و پیشرفت ۹۳ درصد از دیگر مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور در حوزه آموزشی بوده است.

وی بیان کرد: از دیگر مصوبات می توان به جایگزینی تمامی مدارس کانکسی با ۶۵ درصد پیشرفت، تکمیل سالن ورزشی موسیان با ۹۰ درصد و تکمیل هنرستان ۶ کلاسه هلیلان با ۷۶ درصد اشاره کرد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group