پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه موکب این وزارتخانه در ایام اربعین حسینی در مرز مهران پذیرای زوار است، گفت: استان های لرستان، اصفهان، تهران و یزد به عنوان استان های معین این موکب در ایام اربعین خدمات رسانی خواهند کرد.

نورالدین الیاسی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در راستای انسجام بخشی به فعالیت ها و برنامه های دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موکب کارگری در مرز مهران در راستای خدمات رسانی به زوار دایر می شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته خدمات متنوعی در این موکب به زوار اربعین حسینی در مرز مهران ارائه شد، ابراز کرد: امسال هم با توجه به اینکه پیش بینی می شود بیش از ۶۰ درصد زوار اربعین حسینی از مرز مهران تردد کنند، تلاش شده که خدمات بیشتری در مرز مهران از طریق موکب کارگری به زوار ارائه شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام یادآور شد: استان ایلام پایتخت خادمین سیدالشهدا (ع) است و دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و واحدها و شرکت‌های کارگری ایلام نیز به صورت شبانه‌روزی به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

الیاسی افزود: در این راستا نیز ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور «محمد وحدتی» مشاور وزیر در امور فرهنگی و مسئول قرارگاه جهاد تبیین در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «طالبی دارستانی» رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «زهرا روتیوند غیاثوند» مشاور امور بانوان مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس و کلیه اعضاء شورای هماهنگی مدیران با محوریت اربعین در محل سالن جلسات بانک توسعه تعاون برگزار شد.

وی بیان کرد: در این نشست ادارات کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان های لرستان، اصفهان، تهران و یزد، به عنوان استان های معین برای موکب ایلام به منظور کمک در بحث ایجاد امکانات و پشتیبانی مطلوب برای پذیرایی از زائران امام حسین(ع) تعیین شدند و هم چنین شرکت شستا پشتیبان اصلی موکب ایلام در اربعین امسال خواهد بود.

به گزارش ایرنا، پایانه مرزی مهران یکی از اصلی ترین کانون های تردد زوار اربعین حسینی است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group