پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: ۳۵ پروژه گردشگری در این استان با پیشرفت متوسط ۴۰ درصدی در دست اجراست.

به گزارش اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام، فرزاد شریفی روز شنبه اظهار کرد: این تعداد پروژه با برآورد مجموع حجم سرمایه‌گذاری ۶ هزار میلیارد ریال و متوسط پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصددر دست اجراست.

وی افزود: این پروژه‌ها با پیگیری‌های لازم پس از انعقاد قرارداد با پیمانکار، عملیات اجرایی آن‌ها در حال انجام است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، یکی از اهداف این اداره‌ کل اجرای طرح‌های مهم در حوزه‌های گردشگری استان تاکید کرد و یادآور شد: مجتمع‌های گردشگری می‌توانند به افزایش زیرساخت‌های اقامتی و ایجاد جاذبه های ماندگاری منجر شود

شریفی اضافه کرد: استان ایلام در سیاست‌های گردشگری بخصوص گردشگری زیارتی با توجه به بحث تردد زوار ایرانی و عراقی و همچنین کاروان‌های راهیان نور، استانی با اهمیت است.

وی تاکید کرد: در چارچوب این سیاست توسعه و پیشرفت بخش‌های زیرساختی گردشگری و ایجاد اماکنی که با حجم بالای تردد و رفت آمد گردشگران و مسافران متناسب باشد، نیز اهمیت زیادی دارند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام ابراز امیدواری کرد: این مجتمع‌ها با توسعه و فراهم شدن امکانات، می توانند در تکمیل چرخه خدمات‌رسانی به صنعت گردشگری و سفر در استان ایلام کمک کنند./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group