پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تونل دوم راه کربلا در مسیر ایلام - مهران به طول ۸۴۰ متر تا اواخر هفته جاری تکمیل و زیر بار ترافیک می رود.

فرشاد دوستی روز شنبه در جریان بازدید خبرنگاران از پروژه های راهسازی مسیر ایلام - مهران اظهار داشت: طول تونل دوم راه کربلا ۸۴۰ متر است که عملیات لاینینگ این تونل به اتمام رسیده و هم اکنون پیمانکار مشغول عملیات روسازی داخل تونل و راه‌های طرفین آن در مجموع به طول سه و نیم کیلومتر است.

وی با بیان اینکه تا کنون اعتباری افزون ۱۸۰ میلیارد تومان بر برای تونل دوم هزینه شده است، افزود: تلاش خواهیم کرد تا اواخر هفته جاری این تونل زیر بار ترافیک رود.

دوستی تاکید کرد: برای تکمیل تونل دوم راه کربلا اعتباری افزون بر ۲۲۰ میلیارد تومان نیاز است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در خصوص وضعیت تونل اول راه کربلا در مسیر ایلام - مهران نیز توضیح داد: عملیات تکمیلی این‌ تونل هم طی سه الی چهارماه آینده تکمیل خواهد شد.

دوستی یادآور شد: تاکنون ۷۰ میلیارد تومان برای تونل اول اربعین هزینه شده و تکمیل آن نیاز به ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.

وی اضافه کرد: تمام تلاش اداره کل راه و شهرسازی این است تا اربعین امسال بیشتر این پروژه ها تکمیل شده مورد بهره برداری قرار گیرد و این مهم در صورت تأمین و تخصیص به موقع اعتبار قابل تحقق است.

به گزارش ایرنا، در این بازدید استاندار و معاونان وی نیز حضور دارند.

بیش از ۶۰ درصد زائران اربعین مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اند.

مهران نزدیکترین، امن ترین و اصلی ترین گذرگاه زمینی کشور برای تردد زائران اربعین محسوب می شود./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group