پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

 

ویرا - مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: عمده محصولات تولیدی این شرکت به خارج از کشور صادر می‌شود و از این نظر نقش مهمی در اقتصاد دارد.

 


سیدغلامحسن گرشاسبی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام امروز چهارشنبه در حاشیه نمایشگاه هفدهم ایران پلاست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت پتروشیمی ایلام به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی در غرب کشور ۸ محصول کلیدی و استراتژیک را تولید و در معرض دید شرکت‌های داخلی و خارجی و بازید کنندگان نمایشگاه امسال قرار داده است.

 

وی افزود: این شرکت در مسیر تولید پایدار است و چشم انداز بسیار روشنی پیش روی این صنعت ارزش‌ آفرین قرار دارد.

 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با اشاره به اینکه هدف‌گذاری کارشناسان و متخصصان مجتمع افزایش تولید و عمل به تعهد مسئولیت‌های اجتماعی است، ادامه داد: در حوزه مسئولیت اجتماعی بر اساس قانون ملزم به رعایت این تعهد اجتماعی هستیم و در این زمینه اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.

 

گرشاسبی ادامه داد: نصب سیستم پایش آنلاین آلودگی زیست‌محیطی و راه‌اندازی پروژه ZLD بخشی از اقدامات مجتمع پتروشیمی ایلام در راستای احترام به شرکای اجتماعی در مسئله محیط زیست است.

 

وی همچنین به راه‌اندازی الفین سیزدهم در ایلام بدون حضور کارشناسان و سازندگان خارجی اشاره کرد و گفت: تولید در پتروشیمی ایلام بدون نیروی خارجی ادامه دارد و بیش از ۹۰ درصد شاغلان این مجتمع از نیروهای بومی استان ایلام هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group