پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

 

ایلام - فرماندار مهران گفت: تاکنون ۲ هزار و ۱۳۸ شهروند مهرانی برای طرح نهضت مسکن ملی ثبت‌نام کرده‌اند.

علی‌عباس شفیعی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: زمین متقاضیان طرح ملی مسکن در مهران تا یک ماه آینده واگذار می شود.

وی افزود: حدود ۲ هزار و ۱۳۸ نفر از شهروندان مهران برای نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که تا این لحظه ۳۱۴ نفر آنها به صورت قطعی نهایی شده است.

فرماندار مهران بیان کرد: ۶۹ هکتار زمین نیز با تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان برای اجرای طرح مسکن ملی در شهرستان مهران الحاق شده که حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت آماده سازی داشته است و تا یک ماه دیگر به صورت ۱۰۰ درصد آماده واگذاری به متقاضیان خواهد شد.

شفیعی ادامه داد: شهرستان مهران در مسکن ملی ۶۵۹ سهمیه دارد که ۶۰۷ سهمیه مربوط به شهر مهران است و در آینده نزدیک قطعات زمین به مردم برای احداث نهضت ملی مسکن واگذار خواهد شد.

وی بیان داشت: در بخش نهضت ملی مسکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر نیز که تقریبا همه شهرستان مهران را شامل می شود، ۲۵۵ متقاضی ثبت نام کرده اند.

فرماندار مهران ادامه داد: تمامی این افراد به بانک های عامل معرفی شده که تا این لحظه بیش از ۱۱۰ واحد مسکونی به بهره برداری رسیده و ۵۱۰ میلیارد تومان نیز تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.

استان ایلام دارای سهمیه ساخت ۳۲ هزار واحد مسکونی طی چهار سال در طرح نهضت ملی مسکن است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group