پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019
 
سایت ویرا- در کنار همه‌ی مسائل ریز و درشتی که در عرصه‌ی مدیریت در استان نهادینه شده، یکی از بدترین نوع مدیریت استفاده از جایگاه افراد ذی‌نفوذ و تاثیرگذار و سران قدرت است و در این ورطه‌ی سهل و ممتنع دست و پا زدن و سفارش برای بقا یکی از آفت‌های مدیران میانی و کل محسوب می‌شود.

سایت ویرا- مدیریت علم استفاده بهینه از منابع انسانی و مادی است و نتیجه‌ی مدیریت مطلق نیست و نسبی می‌باشد و به دلیل فراز و فرودهای دوران مدیریت و وجود قوانین و دستورالعمل‌های دست و پاگیر و توسعه‌گریز به صورت مطلق عنوان نمی‌شود یک مدیر حتما موفق خواهد بود یا موفق نخواهد بود و داشتن نگاه سیاه و سفید در مورد مدیریت به خطاست.

 سایت ویرا- در حالی که روز بروز سفره‌های مردم به دلیل شرایط بغرنج اقتصادی کوچک و کوچک‌تر می‌شود سفره‌ی تعداد اندکی از مسئولین ارشد نظام بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود و پس از آن‌که آقازاده‌های گرامی تحصیل خود را در خارج از کشور به پایان رساندند و ماموریت تفریحی خود را در اروپا و کانادا به درستی انجام دادند

سایت خبری ویرا- شخصیت علمی، اخلاقی و رفتاری دکتر محمد علی‌اکبری و نقش ارزشمند او در ارتقای جایگاه علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه ایلام مایه‌ی فخر و مباهات دانشجویان و دانشگاهیان است و همچنان که شخصیت و جایگاه علمی‌اش مورد تمجید و افتخار همه‌ی ایلامیان است بایستی شخصیت سیاسی محمد علی اکبری نیز محترم شمرده شود و در صورت مغایرت سلایق و اختلاف نظر‌ها با ایشان منصفانه نقدش نموده و از وی سوال پرسید.

🔹سایت خبری ویرا - اعضای شورای شهر در دور پنجم اگر در یک سال و اندی از آغاز فعالیت خود هیچ دستاوردی نداشته باشند یک دستاورد بزرگ داشته‌اند و آن هم کنار گذاشتن اختلاف‌نظرها و سلیقه‌ها برای بهبود خدمات شهری  بوده است.

سايت ويرا- نعمت اله آرمان نیا -ایلام همچون عروسی در دامن زاگرس غنوده است. جلوه گری بی سابقه و دلپذیر جنگل های انبوه بلوط و بنه اش و حیات وحش مستتر در کوه های گسترده و فشرده و دشتهای بی نظیرش، دل هر ببیننده و محققی را می رباید. حفاظت و حمایت از این زیبایی های دیرینه و امید به پایندگی و دوام آن، به دغدغه کسان زیادی بدل گشته است.

سايت خبري ويرا -ایلام یک جزیره‌ی جدا از وضعیت نامطلوب اقتصادی کشور نیست و تابعی از کل می‌باشد فلذا همه‌ی مراجع تاثیرگذار و نقش‌آفرين در جهت‌دهي به افکار عمومی با تمام اختلاف سلیقه‌ها و تشکیک آرا و نظر بایستی در جهت تشریک مساعی در توسعه و رشد شاخص‌هاي اقتصادي استان بکوشند و این حجت است و امروز روز اتمام حجت است.

فرج‌اله صیدمحمدی- سايت خبري ويرا - در تب و تاب رفتن به سوئد یا انگلستان هستم و سه ماه کلاس زبان رفته و مصمم شده‌ام که از کشور خارج شوم تا به دليل شرايط بغرنج اقتصادي در استان و محدوديت فعاليت حرفه‌اي دوران موفق‌تر و بهتري را در دنياي روزنامه نگاري تجربه كنم و همزمان قصد كانديداتوري براي انتخابات هيات رئيسه خانه مطبوعات را در سر مي‌پرورندام و در سر دوراهي ترديد ماندن و يا رفتن به سر مي‌بردم.

سایت ویرا- یک سال از حضور قاسم سلیمانی دشتکی در قامت و کسوت استاندار ایلام می‌گذرد که نقدها و تمجید‌هایی از سوی منتقدان و ملازمین ایشان انتشار یافت و این موضوع نشان از بلوغ فکری رسانه‌های استان دارد.

🔹محمد نعمتی- سایت ویرا- مناظره ی سه شنبه شب دکتر جلال میرزایی نماینده ی اصلاح طلب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید با حجت الاسلام  حمید رسایی نماینده ی اصولگرای ادوار گذشته‌ی مجلس شورای اسلامی با موضوع موافقت و مخالفت با لایحه ی FATF با میزبانی دانشگاه ایلام در فضایی دانشجویی برگزار شد

1
2
3

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group