پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 30 دي 1398 | Monday 20 January 2020
 
 
 
🔹ویرا- بیستم اسفند 1335 روستایی در دل کوههای رابر کرمان بنام قنات ملک شیر پسری بدنيا آمد که نه دیوار خانه ش ترک برداشت و نه ستارگان نوید به دنیا آمدنش را داده بودند نه همچون چگوارا فرزند سياستمداري بود و نه چون دیگر بزرگان خانزاده، بلکه از پدری کارگر و کشاورز..
 
✍سایت خبری ویرا-"در بند دال ماده ۴۶ منشور حقوق شهروندی با عنوان حق تجمع و راهپیمایی امده است:حق شهروندان است که آزادانه با رعایت قانون نسبت به تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها و شرکت در آن اقدام کنند و از بی‌طرفی دستگاه‌های مسئول و حفاظت از امنیت اجتماعات برخوردار شوند."
 
سایت خبری ویرا- ما اهالی رسانه چشممان به در خشک شد تا مدیریت ارشد استان به پاس حمایت‌های بی‌دریغ زیرساختی از فرهنگ و هنر، در برنامه‌ها و جشنواره‌هایی که محلی برای شناخت سّره از ناسّره و شناخت و محک رسانه‌های تولید‌محور می‌باشد حضور پیدا‌کند، اما دریغ که این دیدار فرهنگی رقم نخورد.

سردار جمال شاکرمی در یادواره شهدای شرکت پتروشیمی ایلام به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: ما بر اساس تفکر عاشورایی و بر اساس تجربه گرانقدر و عظیم دفاع مقدس باید به سمت جلو حرکت کنیم و در مقابل دشمن كم در مقابل زياد باشيم.


سايت ويرا- يونس قيطاني- از آن جا که انتخابات نشانگر رشد و بلوغ اجتماعی مردمان یک جامعه است و پدیده ای ست که بشر برای رسیدن به آن از « منیّت » ها ، خودخواهی ها ، خودبرتر بینی ها ، انحصار طلبی و ... گذشته و راه و روش به گزینی و شایسته سالاری را برگزیده است ،


رضا رستمی - سايت ويرا - پس از اعلام قیمت جدید بنزین و اعتراضات اولیه به نحوه این تصمیم و البته اجرای آن ، رییس جمهور در جلسه هیات دولت ضمن هشدار به معترضین با لحنی عتاب آلود و تهديدآميز فرمودند که(( خوشبختانه ما سیستم قوی مونیتورینگ داریم و ماشین ها و پلاک آنها و عکس سرنشینان آنها کاملا ثبت و ضبط می شود )) .


فرج‌اله صيدمحمدي- سایت خبری ویرا-در شبی که باخت به عراق از اوجب واجبات بود و از نون شب برای فدراسیون ایران و عراق واجب‌تر بود ما به قول نقی‌ غیرمعمولی "باختیم خوبم باختیم"!.
🔹ما و عراق تا ابد هم اگر با هم جنگ تحمیلی می‌کردیم اندازه باخت دیشب افسرده و دلشکسته نمی‌دادیم.

 
دكتر حشمت اله عسگري- سايت خبري ويرا - در طول چهل سال گذشته بدون لحاظ انتخابات ميان دوره اي تاكنون شاهد برگزاري ده دروره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بوده ايم و اكنون در شرف برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي هستيم.

سايت خبري ويرا - بهروز سپيدنامه- پس از توهین تعدادی از تماشاگرنماها به برخی از قومیت‌های ایرانی و بهره‌گیری از نمادها و شعارهای واگرایانه، شاهد سکوت فدراسیون فوتبال به مدت دو روز بودیم و روز یکشنبه 12 /8/1398 فدراسیون مذکور سکوت خود را شکست و اقدامات صورت گرفته توسط عده‌ای معدود را محکوم نمود.


محسن سلیمانی - سايت ويرا -ضربه گیر کیست؟ ضربه گیر کسی است که هدفش از کاندیدا شدن، راه یافتن به #مجلس نیست. بلکه هدف واقعی اش شکستن آرای رقیبان و  پوششی برای کاندیدای اصلی است.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group