پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 21 تير 1399 | Saturday 11 July 2020


محسن سلیمانی - سايت ويرا -ضربه گیر کیست؟ ضربه گیر کسی است که هدفش از کاندیدا شدن، راه یافتن به #مجلس نیست. بلکه هدف واقعی اش شکستن آرای رقیبان و  پوششی برای کاندیدای اصلی است.


💥متاسفانه چنین  رویه زشتی را در دوره های پیش بارها دیده ایم. به گونه ای که برخی افراد صرفا جهت حذف رقبا به میدان آمده اند. با آنکه میدانستند رای نخواهند آورد.

💥بی شک حضور در #انتخابات برای همه مردم آزاد است. و همه مردم حق دارند به عنوان کاندیدا در انتخابات #مجلس حضور داشته باشند. و اینکه بگوییم همه کنار رفته تا یک نفر در انتخابات حضور داشته باشد، رویه ای غلط و #بدعتی_خطرناک است..
💥اما اینکه افرادی نیت واقعی شان نه حضور در صحنه محک انتخابات، بلکه بازی کردن نقش ضربه گیر و پوششی برای یک فرد خاص باشد قطعا #خیانت به مردم است.

💥متاسفانه شواهد حاکیست، برخی قصد دارند با حضور در #انتخابات، زمینه موفقیت کاندیدای خاصی را فراهم کنند. بعبارتی نقش یک کاندیدای پوششی را بازی کنند.
💥پوشیده نیست هزینه های انتخاباتی اینگونه افراد مزدور از قبل توسط برخی از کاندیداها پرداخت خواهد شد. و احتمالا بعد از #انتخابات مزد بیشتری دریافت خواهند کرد.

محسن سلیمانی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group