پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 11 خرداد 1399 | Sunday 31 May 2020


رضا رستمی - سايت ويرا - پس از اعلام قیمت جدید بنزین و اعتراضات اولیه به نحوه این تصمیم و البته اجرای آن ، رییس جمهور در جلسه هیات دولت ضمن هشدار به معترضین با لحنی عتاب آلود و تهديدآميز فرمودند که(( خوشبختانه ما سیستم قوی مونیتورینگ داریم و ماشین ها و پلاک آنها و عکس سرنشینان آنها کاملا ثبت و ضبط می شود )) .


بیان چنین جملاتی از زبان کسی که با رای مستقیم مردم انتخاب شده و خود را نوکر و خدمتگزار آنان می داند عجیب و غیرقابل توجیه به نظر می رسید ، اما واقعیت داشت چون هم صوت وجود داشت و هم تصویر و البته نگاه خشم آلود مقام اول اجرایی کشور به دوربینی که آن را به همه رای دهندگان به خوبی منتقل می کرد .
اینکه چه عامل یا عواملی باعث شدند رییس جمهور و منتخب ملت !!!  این چنین برآشفته و سطح کلام و ارتباط خود را با موکلین خود  تا به این حد پایین بیاورد در این مقال نمی گنجد اما می خواهم چند جمله کوتاه با جناب ایشان سخن بگویم .
جناب آقای روحانی ! هم نامت روحانی است و هم لباس روحانیت بر تن دارید، پس احتمال می دهم اگر در همه ادعای خود در طول همه سالیان گذشته صادق بوده باشید حتما بر نگارنده نه تنها خرده نمی گیرید که باید سر در گریبان برده و بیاندیشید که چرا ...
آقای روحانی ما هم به عنوان مردم مسلمان و متدین ساکن این کشور دوربین داریم ، اتفاقا دوربین های ما بسیار قوی تر و قدرتمند تر هستند، حافظه شان هم بسیار قوی تر از دوربین های شماست و نیاز به رم و هارد و کامپیوتر و ... ندارد ، دوربین های ما که همه چیزمان را به واسطه ایمان و اعتقادی که داریم به یکتای قادر و توانا وصل هستند هیچ چیزی را از قلم نمی اندازند.
آقای روحانی عزیز !
دوربین هایی که ما به وجود آنها ایمان داریم   نه مانند دوربین های شما که فقط ظاهر آدم ها را نشان می دهند در زمان و مکان لازم و وعده داده شده ، باطن آنها را نیز   کاملا شفاف و بدون هیچگونه حجاب و پرده ای بر ملا کرده و غل و غش داران را سرافکنده می کنند .
جناب رییس جمهور !
عمر دوربین های شما و ظرفیت شان بسیار محدود و قابل دست کاری است ، اما دوربین هایی که ما منتظر روشن شدنشان هستیم  هیچ چیزی را از دست نمی دهند ....
پس از این بیراهه برگردید و اصلاح کنید خود را و رفتار و کردار خویش و هم پندارهایتان را که دور نیست روزی که همه در مقابل آن دوربین واقعی قرار بگیریم ، بکوشیم و با اصلاح امور تلاش کنیم در آن لحظات سرافکنده و شرمگین نباشیم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group