پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 18 مرداد 1399 | Saturday 8 August 2020

 سایت ویرا- در حالی که روز بروز سفره‌های مردم به دلیل شرایط بغرنج اقتصادی کوچک و کوچک‌تر می‌شود سفره‌ی تعداد اندکی از مسئولین ارشد نظام بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود و پس از آن‌که آقازاده‌های گرامی تحصیل خود را در خارج از کشور به پایان رساندند و ماموریت تفریحی خود را در اروپا و کانادا به درستی انجام دادند

و این سفره دیگر برای آنها جذابیت نداشت، بایستی برای آنها در کشور جانشین معرفی شود و چه کسی بهتر از دامادهای گرانقدر.!

آیا فقط داماد حسن روحانی و سید احمد خاتمی از نخبگان و فرزانگان این کشور هستند که باید در سمت‌های معاون وزیر و رئیس دفتر سازمان برنامه و بودجه منصوب شوند یا همه‌ی نخبه‌ی ایرانی هم می‌توانند از فرصت برابر و عدالت‌محور بهره‌مند شوند.؟آیا استعفای آنها و عدم اطلاع از انتصاب انها کافی است؟

آیا قحط الرجال یا قطع الرجال است که برادران لاریجانی تا مادام‌العمر بر مسئولیت‌های حساس و کلان کشور چنبره بزنند و اجازه‌ی حضور دیگر نخبگان و تحصیل‌کردگان جوان کشور را ندهند.؟

یا در همین استان ایلام چند فامیلی به نام "همتی"و اقربا از روستایی در آبدانان عهده دار مسیولیت‌های کلان اجرایی در ایلام شوند؟ پس سهم دهلران و مهران از این استان چیست؟

اگر امروز در همین شهر ایلام یک برادر با سلاح سر برادر خود را هدف قرار می‌دهد و خون او را مقابل چشم دهها شهروند می‌ریزد مسئولیت خون او بر عهده‌ی همین برادرانی است که خون کشور را در شیشه کرده‌اند و نه بازنشست می‌شوند و نه دل از صندلی مدیریت می‌کنند و تنها با مرگ بازنشسته می‌شوند.

این انقلاب که با رهبری بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و خون هزاران شهید معزز چهل ساله شده است نباید تحت سیطره‌ی معدودی زیاده‌خواه و سیری‌ناپذیر قرار گیرد و اغتشاشات دی ماه ۹۶ و ناامنی‌های کشور و گرانی و تورم حاصل عملکرد همین مسیولینی است که سهم خود و آقازاده و داماد و فامیل خود را از حساب انقلاب برداشت نموده‌اند و البته دست آنها از جیب مملکت قطع نشده است.

ایا در چهلمین سال انقلاب بایسته نیست این سیری‌ناپذیران دستشان را از جیب نظام بیرون بکشند ؟ آیا زمان ان فرا نرسیده است نظام و انقلاب سیلی محکمی بر صورت این قدرت‌های داخلی بزند ؟آیا سزاوار است تورم لجام‌گسیخته زندگی مردم را وارد مرحله‌ای از خشونت نماید که برادر به روی برادر آتش بگشاید اما برخی دنبال انتصاب داماد خود باشند؟آیا همین افراد مردم را به نظام بدبین نمی‌کنند؟

همه مسوولیم و در قبال این انقلاب و ایران عزیز وظیفه داریم و نباید اجازه دهیم بیش از این کشور در دست این آقازاده‌ها و دامادهایشان بیفتد و در چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همه از خود بپرسیم وظیفه‌ی من در قبال این نظام و انقلاب چیست؟نظام 

در چهل سالگی خود باید آسیب‌شناسی شود و یکی از اصلی‌ترین آسیب‌های آن حضور تعدادی قلیل با آقازاده‌ها و اقارب به صورت مادام‌العمر در راس امور است.

همه باید تحت رهبری داهیانه‌ی مقام معظم رهبری با این عاشقان خدمت و تشنگان قدرت در کشور مقابله کنیم و اجازه‌ی انتصاب آقازاده‌ها و فامیل و دامادهای آنها را ندهیم چرا که تا دیروز آقازاد‌ها بودند ، امروز دامادها و فردا نوبت پسر خاله‌ها و دختر دایی هاست و این قصه سر دراز دارد...

 

#همه‌مسئولیم

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group