پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 18 مرداد 1399 | Saturday 8 August 2020

مديرعامل شرکت پيچک صنعت ايلام در گفتگو با خبرنگار ويرا ضمن تبريک دهه فجر گفت:  ايام مبارک و غرور آفرين دهه فجر پيروزي انقلاب اسلامي يادآور راهبري‌هاي انقلابي و حياتبخش رهبر کبير و فقيد انقلاب اسلامي و فداکاري‌هاي عظيم ملت بزرگ ايران است.

دکتر آزادي مديرعامل شرکت پيچک صنعت ايلام گفت: امروز ايران عزيز، اقتدار و عزت خود را قوام بخشيده و با اتکا بر توانمندي‌هاي خود و با حفظ ارزش‌ها و اصول ديني و معرفتي که بر اساس آن بنيان نهاده شد، فصل نويني در مناصبات بين‌المللي گشوده و بدون اتکا به قدرت‌هاي جهاني و استکباري، سياست‌ها و راهبردهاي اساسي خود را به پيش مي‌برد.

وي افزود: حفظ نظام و دستاوردهاي آن، پيشرفت و آباداني کشور، خودباوري و پرورش خلاقيت‌ها، توسعه اقتصاد ملي و مقاومتي مهم‌ترين گام‌هايي است که در پاسداشت انقلاب و براي بالندگي کشور در حال و آينده بايد به آن توجه فراوان داشت و اين خود شايسته‌ترين اقدام براي حفظ و شکوفايي انقلاب اسلامي است

آزادي در معرفي شرکت پيچک صنعت ايلام گفت: شرکت پيچک صنعت ايلام که اکنون بيش از دو سال است در راستاي توسعه اقتصادي استان و رونق فضاي کسب و کار در استان ايلام به طور هم زمان دو پروژه فراملي (هتل بيمارستان- نيروگاه برق صادراتي) را در منطقه ويژه اقتصادي مهران در دست اقدام دارد.

وي با بيان اينکه اين شرکت از بدو ورود با دنيايي از چالش‌ها و موانع و تنگ‌نظري در استان روبه رو بوده است افزود: چالش‌هايي که شامل مشکلات مديريتي، تغييرات مسئولين، تنگ‌نظري تيم مديريتي جديد استان که گاهي حتي پايشان به زندگي شخصي مديران شرکت نيز باز شده که موفقيت اين شرکت با شرايط و جو موجود نشان از نحوه صحيح مواجهه با آن را داشته است.

مديرکل شرکت پيچک صنعت ايلام از شاخصه‌هاي برتري اين مجموعه به عنوان يک شرکت نوپا در برابر شرکت‌هاي بزرگ رقيب از سلاح چابکي و سرعت عمل هشياري و آشنايي به مديريت به روز و فناوري‌هاي مديريتي توسط مديران و مديرعامل اين شرکت نام برد.

وي با اشاره به اينکه هر پروژه بنا بر شرايط خاص خود شامل چندين بخش از جمله کسب مجوزات مربوطه استاني و کشوري مي‌باشد گفت: متأسفانه در استان ايلام عدم آشنايي مسئولين به فرايند اجرايي پروژه‌هاي فراملي باعث کارشکني آنها در انجام تعهدات محوله گرديده که گاهاً در مواردي که مديران مربوطه استاني تأکيد بر اجراي فيزيکي در ساخت و ساز يک پروژه را دارند ولي در مراکز وزارت خانه‌اي و کارشناسان آنها شايد نظر بر کسب موارد کارشناسي و مطالعاتي بوده و خلاف نظر آنها گاهاً باعث حتي عدم همکاري شده و در اين ميان فقط شرکت‌هاي مجري طرح، زيان‌هاي گوناگون مي‌ببينند، که اميد است مديران مربوطه در ارتباط با پروژه‌هاي اين شرکت موارد مطرحه را مد نظر داشته باشند.

آزادي افزود: اين شرکت در پروژه بزرگ نيروگاه برق لکستان به نحوي فعاليت و برنامه‎ريزي نموده که فاصله اجرايي و کسب مجوزات و موافقت‌هاي مربوطه در برابر ساير رقبا در سطح کشور فاصله زماني بيش از يک سال جلو بودن را دارد آن هم در شرايطي که ساير مجموعه‌هاي مطرح بيش از دو سال قبل از اين شرکت اقدام به شروع فعاليت و اجراي نيروگاه توليد برق نموده‌اند 

وي تصريح کرد: اکنون شرايط به نحوي است که براي اين شرکت هيچگونه مرحله‌اي باقي نمانده است که نياز به کسب مجوز و يا مطالعات باشد.

وي افزود: مجوز تأمين سوخت دوران ساخت و بهره‌برداري نيروگاه با همکاري و پيگيري شرکت گاز استان ايلام که سهم به سزايي در پيشبرد پروژه را داشته‌اند با مديريت و مساعدت دلسوزانه مديرعامل محترم شرکت گاز استان و ساير همکاران کسب گرديد.

مديرعامل شرکت پيچک صنعت افزود: کسب مجوز محيط زيست با پيگيري‌هاي مديرکل سازمان محيط‌زيست استان و همکاران دلسوز در آن سازمان. تامين آب –برق گاز- و ساير زيرساخت‌هاي مورد نياز با پيگيري رياست محترم سازمان همياري و شهرداري‌هاي استان پيگيري‌هاي مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي مهران و اعضاي هيئت مديره و تشکيل جلسات متعدد در راستاي رفع موانع طرح‌هاي اين شرکت از جمله مواردي است که در استان مي‌توان به آن اشاره کرد.

مديرعامل شرکت پيچک صنعت ايلام در مورد شرايط پروژه نيروگاه برق گفت: بنابر شرايط اين پروژه در تعاملي که بين وزارت نيرو و وزارت امور خارجه است پيگيري‌هاي موضوع سرمايه‌گذار خارجي، طرح در دست اقدام است اين نيروگاه با رويکرد صادراتي و نيز تأمين برق مورد نياز طرح‌هاي صنعتي استان و رفع کمبود برق شبکه در جايگاه ويژه‌اي مي‌باشد که مي‌طلبد مديران ارشد استان با توجه به پيشبرد اجرايي نظر و نگاه ويژه به اين طرح فرا ملي داشته باشند.

آزادي افزود: در پروژه هتل بيمارستان که با رويکرد توريست درماني و مجموعه‌اي با تمام امکانات شهرک سلامت و خدمات رفاهي در نظر است به مانند پروژه نيروگاه زيرساخت‌هاي مربوطه آماده شده است. 

ايشان افزود: طرح و مراحل مجوزات کشوري در سازمان ميراث فرهنگي و وزارت بهداشت در مراحل نهايي مي‌باشد و فاز دو آن که شامل ساخت ابنيه و محوطه و ساختمان‌هاي اداري است به زودي و قبل از پايان سال انجام مي‌پذيرد. منطقه ويژه اقتصادي پروانه ساخت طرح را صادرنموده و هيئت مديره و مديرعامل و رياست سازمان همياري و شهرداري‌هاي استان نيز به جد پيگير رفع موانع مي‌باشند.

وي در بحث منابع مالي اين پروژه گفت: تأمين مالي اين پروژه صد درصد توسط سرمايه‌گذار داخلي و خارجي انجام گرفته و بانک کشاورزي کل کشور ضمانت نامه‌هاي بانکي مربوطه را تقبل نموده که زحمات مديرعامل شعب استان و نيز مدير شعبه مهران قابل ستايش و تقدير مي‌باشد.

وي افزود: اين شرکت براي هر طرح گريدهاي مربوطه را اخذ نموده و سازمان سرمايه‌گذاري خارجي کشور نيز حمايت‌هاي لازم را در راستاي صدور گارانتي بعمل آورده است. 

مديرعامل شرکت پيچک صنعت ايلام گفت: اين شرکت براي اجراي اين دو طرح تاکنون از هيچگونه وام و يا امتيازات بانکي استفاده نکرده و تماماً با سرمايه خود شرکت در دست اجرا مي‌باشد. 

وي به ديگر پروژه‌هاي اين شرکت اشاره کرد و افزود: از ديگر پروژه‌هاي شرکت احداث و اجراي بزرگترين پروژه نيروگاهي کشور توسط بخش خصوصي در قالب چهار نيروگاه در استان آذربايجانغربي و درمحدوده برق منطقه‌اي آذربايجان در شهرستان‌هاي تکاب – پيرانشهر و بوکان و اشنويه مي‌باشد که در مرحله عقد قرارداد خريد تضميني مي‌باشد که زحمات و همکاري‌هاي مديرعامل برق منطقه‌اي آذربايجان و سرکارخانم اسکندي قابل تقدير مي باشد

وي در پايان از مديرعامل شرکت برق حرارتي وزارت نيرو جناب آقاي طرزطلب بخاطر همکاري مساعدت و ساير مديران وزارت نيرو در راستاي اجراي طرح نيروگاه برق لکستان تشکر کرد.

يکي از کارهايي که توسط اين شرکت به انجام رسيده است هتل 5 ستاره و بيمارستان فوق تخصصي لکستان مي‌باشد.

هتل 5 ستاره و بيمارستان فوق تخصصي لکستان بخش اول 46.000 مترمربع  است که شامل: 

بخش‌هاي اصلي بيمارستان

1- بخش اورژانس

2- بخش درمانگاه

3- بخش تصويربرداري پزشکي

4- بخش آزمايشگاه تشخيص طبي

5- بخش فيزيوتراپي

6- بخش اعمال جراحي

7- بخش زايمان

8- بخش بستري

9- بخش مراقبت‌هاي متوسط

10- بخش مراقبت‌هاي ويژه

11- بخش اداري و مديريتي

12- بخش پشتيباني

13- بخش راديوتراپي

14- بخش اورانکولوژي

15- بخش سرطان سطح 2

16- بخش سرطان سطح 3 

17- بخش اعصاب و روان

18- بخش چشم

19- بخش پزشکي هسته‌اي

20- بخش اطفال

21- بخش استريل مرکزي

22- بخش دندانپزشکي

و بخش دوم هتل 5 ستاره و بيمارستان فوق تخصصي لکستان 

هتل 74.000 مترمربع

1- بخش‌هاي اصلي هتل

1- اقامتي

2- تفريحي-ورزشي-درماني

3- فرهنگي-آموزشي

4- پذيرايي

5- بازارچه تجاري

6- خدمات و پشتيباني

7- اداري

8- تاسيسات

9- پارکينگ

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group