پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 11 خرداد 1399 | Sunday 31 May 2020

🔹سایت خبری ویرا- یکی از اصلی‌ترین نقدهایی که به نماینده‌ی ولی فقیه و امام جمعه سابق ایلام وارد بود فاصله‌ی معنادار با مردم و اصحاب تاثیرگذار رسانه استان بود.
🔹رسانه‌های منتسب و منتصب دفتر امام جمعه ایلام از پذیرش هر گونه مشاوره‌ای امتناع می‌ورزیدند و چنانچه در شرایطی که حجت‌الاسلام لطفی آماج حملات منتقدین قرار داشت به مشاوره رسانه‌های دلسوز ترتیب اثر داده می‌شد نیاز ایشان به جمله‌ی" اطراف منبر نماز جمعه مین‌گذاری شده است" احساس نمی‌شد.
🔹مشاوره‌های افراطی که در بسیار از امور هنری و فرهنگی به حجت الاسلام لطفی داده شد و در پی آن موضع‌گیری‌های تند ایشان موجب دلسردی برخی از دلسوزان استان و دوستداران ایشان گردید و اما تا مادامی که در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان حضور داشت این انتقادات رسانه‌ای نشد‌. 
🔹حجت‌الاسلام لطفی بیشترین آسیب را از اطرافیان نزدیک خود دید. پسری که  پدر، او را "عاق" کرد و ولیمه‌ای که آش پشت پای لطفی را بار گذاشت و برخی دیگر از اقارب فکری و ناسیونالیستی که می‌ترسیدند یادداشتی به اسم خود در دفاع از ایشان منتشر کنند.
🔹امروز حجت‌الاسلام لطفی با همه‌ی خدمات ارزنده و درخشان خود در دوران جنگ تحمیلی و سنگر نماز جمعه در این تریبون حضور ندارد و اما می‌توان حجت‌الاسلام دکتر کریمی‌تبار را برحذر داشت از راهی که پیشینیان رفتند و نتیجه نداشت.
🔹 اطراف و اکناف حجت‌الاسلام کریمی‌تبار نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام را نیز اندک افرادی فاقد وجهه‌ی اجتماعی (رسانه‌ای و غیررسانه‌ای) فرا گرفته‌ است که ایلام دیروز آنها را حذف نموده بود ولی امروز دوباره سر از خاکستر نفرت برداشته‌اند و امام جمعه ایلام با بصیرت مثال‌زدنی خود نباید نسیمی باشد که بر این آتش زیر خاکستر وزیدن گیرد.
🔹آنها در پی این هستند به واسطه‌ی رابطه‌ی 'خیلی دور خیلی نزدیک' خود با دکتر کریمی‌تبار، از دفتر امام جمعه به عنوان ابزاری صرفاً برای تطهیر و سرپوش نهادن بر ناتوانی‌های خود در عرصه‌ی رسانه بهره گیرند. همان‌هایی که در این راه بارها سعی در حذف شایستگان رسانه‌ای و نخبگان سیاسی اجتماعی استان داشته‌اند و اما خداوند همانا به مصداق آیه‌ی شریفه‌ی" و مکر و مکرالله و الله خیر الماکرین"مکر و نیزنگ آنها را به خود آنها بازگردانده است.
🔹امام جمعه‌ی محترم ایلام سوار خودرو فاقد کیفیت پراید نشوند! بایستی در اعتراض به این خودروی بی‌کیفیت و خودروسازانی که جان مردم کمترین ارزشی برای آنها ندارد از وسایل نقلیه‌ی داخلی مطمئن‌تری در جهت فرهنگ‌سازی استفاده نمایند و ناگفته پیداست که مردم آگاه استان ساده‌زیستی دکتر کریمی‌تبار را از سبک زندگی‌شان به یاد دارند.
🔹نباید افرادی با تایید یا رد جنابعالی برای امور عزل و نصب‌های مدیران سوء‌استفاده نمایند و خوشبختانه تاکنون هوشیاری و بصیرت شما این اجازه را به فرصت‌طلبان و اقارب عافیت‌طلب نداده است.
🔹در پایان گفتنی است جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر کریمی‌تبار تا مادمی که نماینده‌ ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی ایلام هستند مورد احترام و حمایت رسانه‌های استان بویژه سایت خبری ویرا خواهد بود.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group