پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

ويرا - بیست و ششم تیرماه سایت خبری ویرا خبری را با این تیتر" یکی از شهرداران جنوب استان ایلام متواری است" روی خروجی خود قرار داد که با عکس‌العمل‌های اعضای شورای شهر و بخشدار موسیان مواجه شد و آن را قویاً تکذیب کردند.

در حالی که ویرا به صورت غیر مستقیم به متواری شدن این شهردار محترم اشاره کرده بود اما ۳۱ تیرماه رئیس شورای این شهر به صورت مستقیم متواری شدن شهردار را طی یک مصاحبه با رسانه‌ها رد کرد.

 مطلع شدیم اعضای شورای شهر که پس از حدود ۱۵ روز از غیبت شهردار با خودروی شهرداری از بازگشت او نا امید شده‌اند" محمد بلوطی" را به عنوان سرپرست این شهرداری معرفی نموده‌اند، در حالی که ریاست این شورا در همان تاریخ برکناری شهردار را نیز تکذیب کرده بود .

پس از آنکه شهرداری که روزی خود را "کلانتر" شهر خطاب می‌کرد پس از  طرح سوال و عدم پاسخگویی و بدون برگزاری جلسه استیضاح و بدون حساب و کتاب مالی متواری است ، اعضای کم‌تجربه‌ی شورای شهر موسیان پس از حدود یک ماه از نابسامانی و وضعیت اسفبار شهری در موسیان اقدام به معرفی سرپرست نموده‌اند‌ که امیدواریم پایانی بر بلاتکلیفی و رها بودن وضعیت شهر در حالت استندبای باشد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group