پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

 

 

 ایلام - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: خروج دام زنده از ایلام ممنوع است و هر گونه موارد مشاهده شده با برخورد قضایی مواجه خواهد شد.

جهانگیر رستمزاد شامگاه یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان ایلام اظهار داشت: این اقدام در راستای حمایت از مردم و مصرف کنندگان و به منظور جلوگیری از افزایش قیمت گوشت مصوب شده است.

وی همچنین از سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان خواست: با نظارت دقیق و مستمر قیمت مرغ را در استان رصد کنند و با هرگونه افزایش قیمت به شدت برخورد کنند.

وی اضافه کرد: بحث افزایش قیمت مرغ کشوری بوده و اکنون پیگیری برای تعیین قیمت مناسب آن از سوی استان ادامه دارد.

رستم زاد از سازمان جهادکشاورزی استان نیز خواست: با کمک اتحادیه مرغداران و اصناف به منظور تأمین مرغ مورد نیاز مصرف استان از خروج مرغ زنده از استان جلوگیری کند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: بر اساس بخشنامه داخلی، وزارت جهادکشاورزی عهده دار توزیع نهاده های دامی است و از این پس جهادکشاورزی استان هیچ دخل و تصرفی در تامین و توزیع نهاده های دامی ندارد.

رستم زاد گفت: این اقدام در راستای جلوگیری از اجحاف در حق مرغداران و توزیع عادلانه و همچنین نظارت دقیق و از طریق سامانه کشوری صورت گرفته است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group