پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 13 آذر 1400 | Saturday 4 December 2021

 

 

 

 

ایلام - ویرا - رئیس پلیس راه استان از اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا از روز جمعه مورخ ۹ آبان ماه سال جاری به مدت یک هفته در سطح استان خبر داد.

سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت و گو با خبرنگار کانال خبری پلیس، اظهار داشت:با توجه به قرار گرفتن استان ایلام در وضعیت قرمز و به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا این مصوبات به شرح ذیل اعلام و اجرا می شود.

۱-رانندگان وسایل نقلیه عمومی در صورت عدم استفاده از ماسک در حین جابجایی مسافران مبلغ یک میلیون ریال و به ازای هر مسافر که از ماسک استفاده نمی‌کند مبلغ دویست هزار ریال اعمال قانون می شوند.

۲-تمامی تفرجگاههای استان مسدود و در صورت مشاهده ورود وسایل نقلیه به این مکان ها،ماموران پلیس راه نسبت به اعمال قانون وسایل نقلیه متخلف اقدام می نمایند.

۳-به منظور پیشگیری از اپیدمی ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، ورودی آرامستان‌های استان از فردا تا اطلاع ثانوی مسدود می شوند.

۴-شهروندان در جهت حفظ سلامت استان و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند و خانواده متوفیان برای برگزاری مراسم تشییع با کمترین تعداد و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در آرامستان ها حضور یابند.

۵-تمامی شرکت های مسافری استان در هنگام صدور صورتحساب مسافری ملزم به کنترل راننده و سرنشینان وسایل نقلیه به منظور استفاده از ماسک می باشند.

این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: همکارانم در مجموعه پلیس راه و انتظامی استان مصوبات ستاد ملی کرونا را به صورت جدی پیگیری می کنند و از مردم فهیم استان می خواهیم براساس شیوه نامه های بهداشتی همه موارد را رعایت کنند تا انشاءالله وضعیت استان بهبود یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group