پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 4 مرداد 1403 | Thursday 25 July 2024

 

 

 

 

 

ایلام - فرماندار مهران با اشاره به آخرین وضعیت پایانه مرزی مهران، گفت: مشکل کندی تردد زائران عتبات عالیات در پایانه مرزی مهران با رایزنی با طرف عراقی مرتفع شد.

علی عباس شفیعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در آستانه روز عرفه حضور زائران عتبات عالیات در مرز مهران افزایش پیدا کرده است.

وی در مورد مشکلات تردد زائران در پایانه مرزی مهران، گفت: امروز برای ساعاتی با کندی تردد زائران عتبات عالیات در مرز مهران به دلیل کم بودن گیت های عراق مواجه شدیم که در حال حاضر این مشکل برطرف شده و هیچ گونه مشکلی برای تردد وجود ندارد.

فرماندار مهران یادآور شد: با تلاش مسئولان استانی، همکاری خوب طرف عراقی و با افزایش گیت های خروجی در آن سوی مرز مهران، مشکل عبور زائران و مسافران از این مرز بین المللی رفع شده است.

شفیعی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا بقیه زائران نیز به راحتی از مرز خارج و عازم عتبات عالیات شوند.

فرماندار مهران با اشاره به برگزاری جلسه و رایزنی با طرف عراقی برای حل مشکل تردد زوار، افزود: طرف عراقی قول مساعد داده است گیت های مربوط به پایانه عراق و همچنین نیروی انسانی مستقر در آن سوی مرز مهران را برای سهولت در تردد زوار افزایش دهد.

به گزارش ایرنا، آمارها نشان می دهد روزانه ۱۰ هزار نفر از پایانه مرزی مهران تردد می کنند و بنا بر گفته فرماندار مهران هم اکنون تردد زوار در مرز مهران روان است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group