پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 9 مهر 1402 | Sunday 1 October 2023

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام با اشاره به ظرفیت‌ و پتانسیل های بالای استان در حوزه‌ نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و خدمات گفت: نیاز است که سرمایه‌گذاران در این استان حضور یابند و در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا روز سه شنبه در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) در مرکز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان در حوزه‌ سرمایه‌گذاری، احیای واحدهای راکد و نیمه‌فعال بر ضرورت سرمایه‌گذاری و حمایت از واحدهای تولیدی استان تاکید کرد.

وی خواستار حضور سرمایه‌گذاران در حوزه‌ صنعتی و خدماتی، روان‌شدن کالاهای صادراتی از طریق اخذ مجوز برای برخی بازارچه‌ها و در نظر گرفتن تسهیلات لازم برای برخی از طرح‌های صنعتی و خدماتی استان در قالب تبصره‌ ۱۸ شد.

استاندار ایلام در این دیدار پیگیر خواسته‌ها و مطالبات استان در حوزه‌های مختلف شد و اظهار داشت: به دلیل ظرفیت‌های بالای استان در حوزه‌ نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و خدمات نیاز است که سرمایه‌گذاران در این استان حضور یابند و در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.

استاندار ایلام تاکید کرد: برای رونق و توسعه‌ اقتصادی استان نیز ضرورت دارد روان‌کاری و تسهیل در صادرات کالاها از طریق اخذ مجوز برای بازارچه‌ها در استان فراهم شود.

ارائه تسهیلات لازم تبصره‌ی(۱۸) برای برخی از طرح‌های صنعتی و خدماتی جهت رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در استان از دیگر درخواست‌های دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام از وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) بود.

دکتر عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) نیز در این دیدار، قول مساعد برای بررسی و پیگیری درخواست‌های استاندار ایلام داد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group