پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 9 مهر 1402 | Sunday 1 October 2023

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان از لحاظ کمی و کیفی نیازمند ارتقاء است، گفت: از همه ظرفیت های مادی و معنوی استان جهت توانمندی و مقوم سازی دانشگاه فرهنگیان استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن بهرام‌نیا روز شنبه در جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان استان ایلام اظهار کرد: مجموعه مدیریت استان نگاه جدی به آموزش عالی خاص دانشگاه فرهنگیان دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به نقش دانشگاه فرهنگیان در تربیت معلم لذا هم از لحاظ کمی و هم کیفی نیازمند ارتقاء است.

بهرام‌نیا افزود: از همه ظرفیت های مادی و معنوی استان جهت توانمندی و مقوم سازی دانشگاه فرهنگیان استفاده می‌شود.

استاندار ایلام تأکید کرد: وجه تمایز دانشگاه فرهنگیان با سایر دانشگاه ها در تولید معلم و تولید مرجع است و آینده این کشور در سایه نقش آفرینی دانشگاه فرهنگیان است.

وی اضافه کرد: بر همین نگاه معلمانی تربیت خواهند شد که برای دانش‌آموزان ایفای نقش می‌کنند، دانش آموزانی که تمدن ساز ایران اسلامی هستند.

استاندار ایلام تأکید کرد: فضای محیطی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی باید تغییر یابد و فضایی مفرح برای دانشجویان در دانشگاه ها فراهم شود و این مهم باید تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه جاذبه‌های حداقلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید رعایت شود، گفت: در همین راستا و در جهت توسعه فضای محیطی دانشگاه ایلام و با رایزنی‌های صورت گرفته مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای دانشگاه ایلام جذب شد.

در این جلسه مصوب شد از ظرفیت‌های موجود دانشگاه ایلام و دیگر ظرفیت‌ها در جهت ایجاد مکان جدید دانشگاه فرهنگیان استفاده شود.

در پایان این دیدار، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان نیز گزارشی از اقدامات این دانشگاه ارائه کرد./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group