پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 9 مهر 1402 | Sunday 1 October 2023

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: سال گذشته ۱۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان پرداخت شده است.

حسین نورعلیوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های بهزیستی استان ایلام طی سال های گذشته حمایت از طرح های اشتفالزایی مددجویان تحت پوشش بوده است.

وی عنوان کرد: طی سال گذشته در این راستا ۱۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی ایلام پرداخت صورت گرفته است.

مدیرکل بهزیستی استان ایلام تاکید کرد: این میزان تسهیلات اشتغالزایی به یک هزار و ۳۹۳ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی اعطا شده که نقش مهمی در خودکفایی مددجویان داشته است.

نورعلیوند با اشاره به اینکه سال گذشته ۹۰۰ میلیون تومان مشارکت های مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی در بهزیستی استان جذب شد، افزود: همچنین طی سال گذشته واگذاری ۳۶۶ واحد مسکونی به مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی استان صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: بیش از ۲۸ میلیارد تومان طی سال گذشته کمک بلاعوض در بخش مسکن به مددجویان پرداخت و یک هزار و ۱۳۸ خانوار برای بهره مندی از معافیت پرداخت حق انشعاب گاز، برق و آب به میزان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان معرفی شدند.

مدیرکل بهزیستی ایلام یادآور شد: پارسال بیش از ۳۵ میلیارد تومان مشوق بیمه معلولان و مددجویان پرداخت شده است.

بیش از ۴۴ هزار نفر در استان ایلام از حمایت های بهزیستی برخوردار هستند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group