پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 9 مهر 1402 | Sunday 1 October 2023

 

 

 

ایلام - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: ۶ مصوبه سفر رئیس جمهور در بخش های مختلف کمیته برای امداد استان به صورت ۱۰۰ درصد اجرایی شده است.

رضا طاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: مجموعه کمیته امداد استان ایلام در سفر رئیس جمهور هفت مصوبه داشته است که ۶ مصوبه به طور ۱۰۰ درصد اجرایی شده و یک مصوبه نیز در حوزه مسکن شهری در حال اجراست.

وی اضافه کرد: از ۳۵۶ میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر رئیس جمهور در بخش کمیته امداد بیش از ۳۳۱ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

مدیرکل کمیته امداد ایلام تاکید کرد: مصوبات سفر رئیس جمهور در خصوص مسکن محرومان، تهیه جهیزیه برای زوج های جوان، اعطای تسهیلات برای طرح های زودبازده، اشتغال و ... بوده است.

طاهری با اشاره به اینکه یکی از مهمترین نیازهای مددجویان کمیته امداد استان بحث فروش محصولات تولیدی است، افزود: کمیته امداد برای دور دوم سفر رئیس جمهور به استان احداث یک محل برای عرضه محصولات تولیدی مددجویان را مد نظر دارد.

وی یادآور شد: زمین این نمایشگاه در کمیته امداد وجود دارد، اگر منابع احداث این طرح تامین شود؛ بخش زیادی از مشکلات مددجویان در زمینه فروش محصولات برطرف خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد ایلام اظهار داشت: تهیه جهیزیه زوج های جوان و تامین نیازهای مددجویان در زمینه لوازم ضروری خانه از دیگر موارد برای دور دوم سفر رئیس جمهور به استان است.

۲۷ هزار خانوار در استان ایلام تحت پوشش کمیته امداد ایلام هستند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group