پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 4 مرداد 1403 | Thursday 25 July 2024

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ایلام با اشاره به برنامه‌های مختلف این ستاد برای رفع مشکلات استان، گفت: شناسایی استعدادهای فوتبالی در محلات شهر ایلام نیز در حال انجام است.

محمد زارع روز چهارشنبه در اختتامیه بازی‌های فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد ایلام اظهار کرد: ستاد اجرایی در راستای محرومیت‌زدایی در زمینه‌های مختلف ورود کرده و توانمندسازی محلات را از طریق خانه‌های احسان در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه ۱۲ خانه احسان در سطح استان راه‌اندازی شده است که در زمینه توانمندسازی محلات در ابعاد مختلف مشغول به فعالیت و خدمات‌رسانی به مردم هستند، افزود: هزینه در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی سرمایه‌گذاری است و همه باید در این راستا جهادی تلاش کنیم که جوانان و نوجوانان از خط امام(ره)، رهبری و نظام انحراف پیدا نکنند.

زارع با اشاره به اینکه قرارگاه توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هر ساله به برگزاری مسابقات فوتبال خیابانی در راستای شناسایی استعدادهای فوتبالی، ایجاد شادی و نشاط و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محلات حاشیه شهرها اقدام می‌کند، تصریح کرد: هدف اصلی از اینگونه اقدامات یاری دادن محلات حاشیه و کم‌برخوردار شهرهاست.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، استان ایلام ادامه داد: با آغاز ثبت‌نام مسابقات فوتبال خیابانی با همکاری خانه‌های احسان سطح استان، بیش از ۶۵۵ نفر در قالب ۱۵۶ تیم ساماندهی و در این مسابقه با هم رقابت کردند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار شد، افزود: بازی و رقابت‌ها اول در سطح محلات شهرستان‌ها برگزار و تیم‌های اول هر رده سنی به مرحله استانی راه پیدا کردند و بعد تیم برنده هر رده سنی به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

زارع خاطرنشان کرد: قرارگاه توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، تمامی هزینه‌های برگزاری این مسابقه را پرداخت کرده است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group