پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 4 مرداد 1403 | Thursday 25 July 2024

 

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت:‌ ۳۳۸ میلیارد تومان درآمد مالیاتی سه ماه نخست سال جاری در این استان شناسایی و وصول شده است.

سعید رشنوادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت:‌ نقش مالیات در افزایش درآمد کشورهای مختلف به امری غیرقابل انکار تبدیل شده است و دولتمردان از این درآمدها برای تقویت زیرساخت‌ها و گسترش رفاه اجتماعی استفاده می‌کنند.

وی افزود:‌ کشورمان نیز در سال‌های اخیر این موضوع را مورد توجه قرار داده و تلاش شده است با شفاف‌سازی مالیاتی و شناسایی کسانیکه با وجود داشتن درآمدهای بالا اقدامی برای پرداخت مالیات نمی‌کنند؛ بتواند از این جنبه نیز به اقتصاد کشور کمک کند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام یادآور شد: سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی که برای درآمدهای مالیاتی این استان صورت گرفت، ۳۹۹ میلیارد تومان بود که در انتهای سال ۵۱۰ میلیارد تومان محقق شد.

رشنوادی تاکید کرد: پیش‌بینی انجام گرفته برای درآمدهای مالیاتی سال ۱۴۰۱ نیز ۶۸۹ میلیارد تومان بود که با تلاش‌های صورت گرفته و شناسایی مودیان جدید ۹۲۹ میلیارد تومان وصول شد.

وی اضافه کرد:‌ درآمد استان از محل مالیات برای سال جاری حدود یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که در سه ماه نخست امسال ۳۳۸ میلیارد تومان وصول شده و امیدواریم در پایان سال ۱۴۰۲ به پیش‌بینی مورد نظر دست پیدا کنیم./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group