پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 9 مهر 1402 | Sunday 1 October 2023

 

 

 

 

 

ایلام - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام از فعالیت یک هزار و ۲۰۰ نیروی پاکبان و خدمات رسان توسط شهرداری های استان های معین ایام اربعین در مرز مهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، خالق منصوری اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر نیروی پاکبان توسط شهرداری های استان های معین تامین و ایام اربعین در مرز مهران مستقر و فعالیت خواهند داشت.

وی اضافه کرد: همه تکلیف داریم شرایط را برای شیفتگان و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تسهیل و با برنامه ریزی منسجم و هماهنگ شرایط لازم را برای حضور زائران را در این حماسه عظیم فراهم کنیم.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام تاکید کرد: شهرداری های ساری، کرج، اراک، قزوین و مناطق (۵) و (۱۱) و (۲) تهران به عنوان شهرداری های استان های معین مستقر در مرز مهران ایام اربعین در حوزه خدمات شهری فعالیت خواهند داشت.

منصوری ادامه داد: شهداری منطقه ۲ تهران وظیفه پاکسازی و نظافت پایانه مرزی زرباطیه را نیز بر عهده دارد.

وی یادآور شد: بر اساس شرح وظایف ماموریت اربعین با موضوع خدمات شهری، استقرار ۱۵۱ دستگاه خودروهای سبک و سنگین خدمات شهری، ۳۵ دستگاه تانکر آبرسانی، ۳۰ دستگاه مه پاش ، ۱۶ دستگاه خودروی آتش نشانی، ۱۲ دستگاه خودرو حمل متوفیات، ۲ دستگاه سیستم پرس و خردکن زباله در مرز مهران توسط شهرداری های استان های معین فراهم شده است.

رئیس کمیته خدمات شهری ستاد ویژه اربعین استان ایلام اضافه کرد: شهرداری های استان از هم اکنون آمادگی و تمهیدات لازم در زمینه ماشین آلات، نیرو، امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات مطلوب در ایام اربعین علاوه بر شهر مربوطه با شهرداری مهران را داشته و همکاری مستمر و فعالی خواهند داشت./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group