پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 4 مرداد 1403 | Thursday 25 July 2024

 

 

 

 

ایلام - مدیرعامل شرکت برق استان ایلام با بیان اینکه ۲۵ درصد مشترکان برق خانگی ایلام پاداش صرفه جویی دریافت کردند، گفت: میزان پاداش کاهش مصرف برق در بستانکاری قبوض ثبت می شود.

«ولی الله ناصری» شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: ۶۳ هزار مشترک برق در استان ایلام ۴۰ میلیارد ریال پاداش صرفه جویی در مصرف دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه در طرح( یک مساوی با بیست) تا ۲۰ برابر تعرفه مصرف برق که حدود ۱۰۰۰ ریال است به مشترکان برق پاداش داده می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام یادآور شد: به ازای هر کیلو وات ساعت کاهش مصرف برق ۲۰ هزار ریال به مشترکان برق که صرفه جویی کرده اند، پاداش داده می شود.

ناصری با بیان اینکه در استان مشترکینی داریم که تا حدود ۲۵ میلیون ریال پاداش کاهش مصرف برق دریافت کرده اند، یادآور شد: میزان پاداش کاهش مصرف برق در بستانکاری قبوض ثبت می شود و بعد از صدور قبوض، این پاداش به مشترکین برق صرفه جو ابلاغ می شود.

وی با تاکید بر رعایت الگو و کاهش مصرف برق توسط مشترکین برق در استان، گفت: تداوم کاهش مصرف برق نیازمند همراهی مشترکین برق در استان است.

ناصری بیان کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی هفته گذشته به علت گرمای هوا تعطیل اعلام گردید و با کاهش مصرف برق در مراکز ادارای و تجاری، کاهش ۱۱ مگاواتی پیک مصرف برق در استان ثبت شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام افزود: در این ایام، حدود ۵ درصد کاهش مصرف برق در برخی از ساعات در استان ثبت شد.

وی یادآور شد: از مشترکین برق در استان درخواست می شود که با کاهش بار سرمایشی در این ایام در کولرهای آبی با استفاده از دور کُند و در کولرهای گازی با دمای ۲۴ تا ۲۶ درجه، استفاده از نور طبیعی در طول روز و عدم استفاده از وسایل پرمصرف و غیر ضرور در ساعات اوج مصرف، ما را یاری کنند.

ناصری خاطرنشان کرد: ساعت اوج مصرف برق در استان در این ایام از ساعت ۱۰ الی ۱۱ شروع می شود و ساعت پیک مصرف تا ساعت ۲۲ الی ۲۳ شب ادامه پیدا می کند./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group