پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

 

 

 

 

ایلام - عملیات ساخت مخزن یک‌هزار مترمکعبی آب دانشگاه ایلام روز یکشنبه در مراسمی با حضور مسئولان آب و فاضلاب(آبفا) استان و دانشگاه آغاز شد.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای استان ایلام روز یکشنبه در این مراسم، اظهار کرد: مخزن یک هزار متر مکعبی بتنی ذخیره آب شرب دانشگاه ایلام در منطقه بانگنجاب احداث خواهد شد.

"امیر باقی" افزود: پروژه مخزن آب یک هزار مترمکعبی، شامل احداث یک باب مخزن بتنی به حجم یک هزار مترمکعب و همچنین اجرای عملیات پاینپگ مخزن، احداث حوضچه شیرآلات خروجی و خرید و نصب شیرآلات است.

وی ادامه داد: تأمین آب مجموعه پردیس دانشگاه ایلام و ایجاد تعادل در فشار شبکه آب و جلوگیری از نوسانات مصرف به منظور ارائه خدمات پایدار از اهداف نهایی این طرح است.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای استان ایلام یادآور شد: برای احداث این مخزن ۴۷ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات عمرانی طرح آبرسانی به شهرها تخصیص یافته و پیمانکار نیز مشخص شده است.

باقی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با رعایت استاندارد، عملیات اجرایی احداث تا بهره برداری از این مخزن در مدت زمان چهار ماه انجام خواهد شد.

وی مساله کمبود آب در سطح استان و کشور را به عنوان چالشی عمده برشمرد و خاطرنشان کرد: مدیریت مصرف و بهینه سازی آن، راهکار اصلی کنترل بحران کمبود آب است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group