پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

 

 

 

 


ایلام - استاندار ایلام با بیان اینکه هیچ گونه شائیه ای در راستای حمایت از فرد و داوطلبی در هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات نباید وجود داشته باشد، گفت: خدمت به مردم مهم ترین عامل زمینه ساز برای مشارکت حداکثری در انتخابات است.

 «حسن بهرام نیا» روز پنجشنبه در جلسه هم اندیشی هیئت های بازرسی و ستاد انتخابات استان ایلام، اظهار کرد: حضور ‌و مشارکت مردم در پای صندوق های رای یکی از مولفه‌های مهم در سطح جهانی است، همه باید برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تمام توان و ظرفیت را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه مردم ایلام همواره بلوغ سیاسی خود را در انتخابات به منصه ظهور گذاشته اند و یکی از استان هایی بوده است که بیشترین مشارکت را در انتخابات داشته اند، افزود: هیچ گونه شائیه ای در راستای حمایت از فرد و داوطلبی در هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات نباید وجود داشته باشد.

استاندار ایلام با بیان اینکه این امر یکی از عوامل مهم برای مشارکت حداکثری مردم است، افزود: مشارکت و حضور حداکثری مردم تعهد ما را بیشتر خواهد کرد و این تعهد چیزی جز خدمت بهتر و بیشتر به مردم نیست.

وی با تاکید بر اینکه امروز تلاش مجموعه دولت برای تامین معیشت و رفاه مردم است، گفت: مردم ایران اسلامی همواره در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی ثابت کرده اند که زمانی که لازم بوده و اقتدار و اصل نظام مورد توجه است، در صحنه بوده و حضور داشته اند و ما باید با همه قدرت در راستای تامین معیشت و رفاه و نشاط اجتماعی آنان تلاش کنیم.

بهرام نیا با اشاره به اینکه مهم ترین موضوع علاوه بر مشارکت در انتخابات، سلامت انتخابات است، گفت: مجموعه عوامل برگزاری انتخابات در استان وحدت نظر، همدلی و همراهی دارند و هیچ کسی از دست اندرکاران برگزاری، نظارت و بازرسی انتخابات نباید با نوع رفتار و قلمش شائبه ای را در موضوع انتخابات به‌وجود بیاورد.

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه مجلس وظیفه ریل گذاری در امر توسعه کشور با قانونگذاری را برعهده دارد و یکی از ارکان رکین نظام مقدس جمهوری اسلامی است، یادآور شد: امروز نیز ۲ کانال از طریق صدا و سیما برای اولین بار در استان برای بیان برنامه های داوطلبان انتخابات در ۲ حوزه شمال و جنوب استان بر اساس و محور عدالت برای قرار دادن وقت در اختیار نامزدهای انتخاباتی راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه از همه ظرفیت ها و داشته های در اختیار برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای باید استفاده کرد، گفت: این امکانات را باید برای سهولت در رای دادن مردم را فراهم کرد و بر این اساس امسال ۸۰ شعبه به تعداد شعبات انتخابات نسبت به دور قبل انتخابات افزوده شده است.

استاندار ایلام با بیان اینکه فضای مجازی و رسانه‌ها باید رعایت اصول اخلاقی را در سرلوحه کار خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: افرادی که در انتخابات به عنوان داوطلب حضور دارند از فیلترهای لازم عبور کرده اند و رسانه ها و فضای مجازی باید از ورود به خطوط قرمز در مورد داوطلبان انتخابات خودداری کنند.

بهرام نیا با تاکید بر اینکه اخلاق مداری اسلامی و چهارچوب دار را مورد توجه قرار دهند، خاطرنشان کرد: امیدآفرینی و ایجاد شور انتخاباتی از جمله موضوعاتی است که باید در راس فعالیت های رسانه ها و فضای مجازی برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای مد نظر قرار گیرد./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group