پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 14 مهر 1401 | Thursday 6 October 2022

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام گفت: با توجه به پیک ورود زائران و ضرورت تسهیل برای انتقال زوار به مبدا، همه اتوبوس ها با ظرفیت کامل مسافر حق خروج از پایانه را دارند.

حسن بهرام نیا روز دوشنبه در نشست ساماندهی پایانه برکت برای تسهیل در تردد زوار، افزود: بخشی از زیرساخت های پایانه برکت در گذشته و بخشی نیز در این دولت تکمیل شده است که برای سال آینده این پایانه باید تکمیل شود و برنامه ریزی می شود سالن تهیه بلیط برای آن ایجاد کنیم.

وی افزود: باید در سکوهای روبروی اتوبوس ها مشخص شود که هر سکو مربوط به اتوبوس های کدام استان است.

استاندار ایلام ادامه داد: ظرف ۴۸ ساعت آینده تلاش داریم که زوار مشکلی در تهیه بلیط نداشته باشند و پایانه برکت ساماندهی شود.

بهرام نیا تاکید کرد: دیروز بیشتر مسافران مستقر در پایانه برکت توسط اتوبوس های شرکت جوان سیر راهی شهرهای محل سکونت خود شدند.

استاندار ایلام اضافه کرد: نصب سایبان و ایجاد ستون های جهت راهنمایی زوار در پایانه برکت ضروری است حتما اتوبوس ها با ظرفیت کامل راهی شهرهای مبدا شوند.

رییس ستاد اربعین استان ایلام ادامه داد: اکیپی متشکل از راهداری، نیروی انتظامی و تعزیرات باید در این پایانه مستقر شود که محل هر گونه شکایت مربوط به کرایه ها باشد

وی با قدردانی از فرمانده سپاه امیرالمومنین ( ع ) ایلام گفت: سپاه هر وعده ۲ هزار پرس غذای گرم سپاه در این پایانه توزیع می کند و ۵۰۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس برای انتقال زوار در نظر گرفته است و این دستگاه ها بصورت رایگان زوار را انتقال می دهند.

بهرام نیا تاکید کرد: با توجه به وضع موجود باید تلاش کنیم که زوار با رضایتمندی کامل تر پایانه برکت خارج شوند و تدابیر لازم برای تغذیه و آبرسانی به زوار در نظر گرفته شود.

استاندار ایلام ادامه داد: با توجه به موج بازگشت زوار از امروز این پایانه ساماندهی می‌شود و اکیپ امدادی از هلال احمر و اورژانس و سایر دستگاه های زیرساختی نظیر برق و گاز و یگان ویژه در این پایانه برکت مستقر می شوند.

وی تصریح کرد:خدمات وزارت نیرو و راهداری در پایانه مرزی قابل تقدیر است که امیدواریم که این خدمات استمرار داشته باشد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group