پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

پنجشنبه 14 مهر 1401 | Thursday 6 October 2022

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام با بیان اینکه مهران مرز اول کشور برای تردد زائران اربعین است. گفت: ۹۸ درصد زائران طبق بررسی های انجام شده ناظران و ستاد اربعین، از خدمات رسانی به زائران و توسعه زیرساخت های استان ابراز رضایت دارند.

حسن بهرام نیا روز سه شنبه در گفت وگویی خبری اظهار داشت: زیرساخت های عمرانی استان در حوزه اربعین به ویژه راه و جاده در مقایسه با گذشته توسعه محسوسی یافته است.

وی افزود: عملیات چهاربانده کردن مسیر ایلام - مهران و ایلام- چرداول به اتمام رسیده و این محورهای مواصلاتی به زیر بار ترافیکی رفته اند.

استاندار ایلام ادامه داد: اکنون تردد در این مسیرهای پرتردد روان است در حالی که سنوات گذشته با بروز یک تصادف جاده به مدت طولانی بسته می شد اما اکنون با تعریض مسیر، خودروها بدون هیچ مشکل ترافیکی خاصی تردد می کنند.

بهرام نیا یادآور شد: اتوبوس های برون و دورن شهری در پایانه برکت به اندازه کافی مستقر هستند و مسافران را با نرخ مصوب به مقاصد خود می رسانند و قیمت مصوب هر استان در پایانه برای اطلاع مسافران و رانندگان نصب شده است و تیم های نظارتی و بازرسی بر روند فعالیت این اتوبوس ها نظارت دارند.

وی اضافه کرد: همچنین ایستگاه های صلواتی در تمام نقاط طول مسیر حرکت زائران دایر شده و به آنها خدمات رسانی می کنند.

وی تاکید کرد: زائرانی که در گذشته مرز مهران را برای عبور خود انتخاب کرده اند و امسال نیز از همین گذرگاه تردد داشته اند، به تفاوت توسعه زیرساخت ها اعتراف دارند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group