پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 17 بهمن 1401 | Monday 6 February 2023

 

 

 

 

ایلام - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: مجموعه دفتر فنی استانداری با توجه به ارتباط مستمر و نزدیک با دستگاه های اجرایی می تواند به عنوان پیشران تحول و توسعه حوزه عمرانی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، سعید هُژبری روز شنبه در نشست تکریم و معارفه مدیرکل دفتر فنی استانداری ایلام اظهار داشت: تغییر و تحول رمز بقای سیستم‌ها است و سیستم‌های اداری هم نیازمند تغییر و تحول هستند.

وی دفتر فنی را پیشران تحول و توسعه حوزه عمرانی استان دانست و تاکید کرد: با توجه به اینکه دفتر فنی ناظر بر عملکرد تمام دستگاه‌های عمرانی استان است، باید ساز و کاری ایجاد کنیم که در حوزه طرح‌های تفصیلی، طرح های جامع طرح های هادی روستایی با شتاب بیشتری پیش رویم.

معاون استاندار ایلام با اشاره به فرمایشات امام علی علیه السلام در زمینه شاخص‌های مدیران بیان کرد: علم، دانش، تجربه، تحصیلات، سعه صدر، نظم و انضباط از ضروریاتی هستند که مدیران در حوزه تخصصی باید داشته باشند.

هژبری صداقت، رازداری، وفای به عهد، احترام، امانت‌داری، گذشت و پاکدستی را از دیگر لازمه‌های مدیریت دانست و ادامه داد: امتیاز ندادن به اقوام و خویشاوندان، اهمیت به نماز و تقوا در کنار خیرخواهی در امور از مواردی هستند که مدیران در حوزه ارزش‌های مکتبی باید به آن اهتمام داشته باشند.

وی اضافه کرد: در دولت مردمی آیت اله رئیسی، همه‌ ما باید نسبت به گفتمان و شعارهای دولت اهتمام لازم را داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام، تفکر جهادی، انقلابی‌گری، کار و تلاش شبانه‌روزی را از اجزاء لاینفک دولت سیزدهم عنوان و خاطرنشان کرد: ما به عنوان مدیران استان باید سیاست‌های دولت را عملی کنیم.

در پایان این آیین از زحمات مسعود کرمی تقدیر و محمد نادعلی‌پور به عنوان سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و ترافیک استانداری ایلام معرفی شد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

Template Design:Dima Group