پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

چهارشنبه 15 آذر 1402 | Wednesday 6 December 2023

 

 

 

ایلام- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: ۳۰ درصد از مدارس موجود و مورد استفاده در این استان فرسوده هستند.

سعید هژبری روز چهارشنبه در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ایلام با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز افراد هوشمندی هستند که با خدا و بین دنیا و آخرت معامله می کنند، اظهار داشت: یکی از آثار ماندگار صدقات جاریه مدرسه سازی است که خیرین با فکر باز وارد این عرصه شده اند.

وی افزود: انفاق و ایثار یکی از مولفه های ارزشمند در منابع معنوی به شمار می رود که در این راستا بزرگ مردان و زنانی وارد این عرصه شده و کارهای ماندگاری از خود به جای گذاشته اند.

معاون استاندار ایلام در ادامه با تاکید بر ضرورت مقاوم سازی مدارس ایلام گفت: خیرین علاوه بر احداث مدرسه به این مهم نیز توجه داشته باشند.

هژبری با بیان اینکه نهضت مدرسه سازی با همت خیرین و تعامل مسوولان سبب توسعه استان می شود، گفت: باید برنامه ریزی کرد که با مشارکت خیرین مدرسه ساز ۶٠ درصد کلاس های درس مدارس ایلام هوشمندسازی شده و همچنین تجهیز هنرستان های استان نیز در دستور کار قرار گیرد.

وی یادآور شد: در سفر سال گذشته رییس جمهور به ایلام مبلغ ۶٠ میلیارد تومان برای تکمیل ۲ باب استخر در شهرستان های ایلام و مهران و پنج فضای آموزشی نیمه تمام اختصاص یافت که تاکنون ۹۵ درصد این میزان اعتبار تخصیص پیدا کرده است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group