پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 17 بهمن 1401 | Monday 6 February 2023

 

 

 

 

ایلام - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: بیشترین ضربه، زیان و لطمه درآمدی از تعطیل شدن بازار استان متوجه خود بازاریان و صنوف است.

رضا محمدرحیمی روز چهارشنبه در همایش هیات رییسه اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی استان ایلام اظهار داشت: اهمیت جایگاه بازار و اتحادیه های صنفی بر کسی پوشیده نیست، اما نباید فرصت سواستفاده جریان معاند به مطالبات بحق بازاریان داده شود.

وی افزود: نوع طرح مساله و بیان مشکلات صنوف با تعطیلی بازار راه گشا نیست و اینگونه اقدامات فرصت و بسترسازی جهت بمباران فکری و تبلیغاتی معاندان نظام را برای تاثیرگذاری بر بازار فراهم می کند.

رییس سازمان صمت ایلام با بیان اینکه هدف دشمن تضعیف بازار است، یادآور شد: باید با برگزاری جلسات و همفکری بین مسوولان و بزرگان بازار و روسای اتحادیه ها، مشکلات صنوف طرح مساله شود.

نایب رییس اتاق اصناف ایلام هم گفت: بازار، بزرگترین شبکه خدمات رسان اقتصادی در بطن جامعه است که در همه جبهه ها و عرصه ها حامی و پشتیبان اصلی برنامه های نظام محسوب می شود.

اردشیر حاتمی افزود: صنوف مختلف استان ایلام در زمینه پرداخت مالیات با توجه به میزان درآمد پایین مشکل دارند و بازنگری بخشنامه ها و پالایش سیستم اداری مرتبط با صنوف، ایجاد شهرک صنفی و کاهش عوارض شهرداری از مهمترین خواسته های بازاریان است.

به گزارش ایرنا، ۴۵ هزار واحد صنفی در استان فعال است که ۱۲ هزار از این صنوف در شهر ایلام هستند.

در این همایش جمعی از بازاریان و روسای اتحادیه ها به بیان مشکلات و مطالبات حوزه های کاری خود پرداختند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

Template Design:Dima Group