پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

دوشنبه 17 بهمن 1401 | Monday 6 February 2023

 

 

 

 

 

ایلام - شش ورزشکار ایلامی رشته پاورلیفتینگ با بدرقه مسئولان ورزش و جوانان این استان راهی مسابقات قهرمانی آسیا در امارات شدند.

ورزشکاران پاورلیفتینگ استان ایلام روز چهارشنبه با حضور و بدرقه مدیرکل ورزش و جوانان این استان رهسپار مسابقات قهرمانی آسیا در امارات شدند.

شهاب شهبازی در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای ورزشکاران ایلامی اعزامی به امارات، اظهار داشت: استان ایلام در رشته پاورلیفتینگ دارای استعدادهای درخشانی است که کسب مدال های ملی و بین المللی توسط ورزشکاران ایلامی این رشته، ضرورت توجه به این رشته را در استان ایلام افزایش می دهد.

وی بیان کرد: مسابقات پاورلیفتینگ کلاسیک قهرمانی آسیا از دهم تا شانزدهم آذرماه در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در شهر دوبی امارات برگزار خواهد شد و تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در این مسابقات با ترکیبی کامل حضور خواهد داشت.

شهبازی با بیان اینکه از استان ایلام نیز ۶ ورزشکار در قالب تیم ملی در رده های مختلف حضور خواهند داشت، افزود: اعضای تیم اعزامی ایلام را علی حیدر امیدیان،مراد ایدی،امین اله باغلانی ، فرید جهانی پور به عنوان ورزشکار و جعفر پیری نیا و محمد شنبه ایی به عنوان داور تشکیل می دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام بیان کرد: ورزشکاران اعزامی عضو باشگاه تنومند ایلام با مدیریت آقای محمد محمدی هستند.

این ورزشکاران به بدرقه مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به همراه معاونین و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان، نماینده سازمان بسیج ورزشکاران و جمعی از پیشکسوتان این رشته راهی مسابقات آسیایی امارات شدند.

۱۵۰ باشگاه ورزشی در رشته های بدنسازی و پرورش اندام در استان ایلام فعالیت دارند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

Template Design:Dima Group