پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

 

 

 

 

ایلام - فرماندار سیروان گفت: با پیگیری ها و رایرنی های انجام شده در مرکز و در راستای مسئولیت های اجتماعی، کارخانه سیمان ایلام در تعمیر و تجهیز ۲۴ مدرسه روستایی این شهرستان مشارکت می کند.

محمدباقر شریفی روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: کارخانه سیمان ایلام مبلغ ۷۰ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مدارس این شهرستان در اختیار آموزش و پرورش قرار داده که در آینده نزدیک عملیات اجرایی و خرید تجهیزات و کارهای عمرانی در این مدارس آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار است که این واحد صنعتی در تجهیز و تعمیر مدارس این شهرستان در راستای مسئولیت اجتماعی مشارکت می کند، اظهار داشت: برخی از مدارس این شهرستان از لحاظ تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با مشکلات عدیده ای روبرو هستند و این اعتبار می تواند نیازهای دانش آموزان و فرهنگیان در زمینه های مختلف را برطرف کند.

فرماندار سیروان تصریح کرد: کارخانه سیمان ایلام به عنوان یکی از مهمترین واحدهای صنعتی استان و یکی از مولفه‌های موثر در توسعه شهرستان نقش مهمی در اقتصاد منطقه‌ای و ملی، اشتغال، صادرات و رونق شهرستان دارد.

شریفی با بیان اینکه این واحد صنعتی نماد توسعه و صنعت در این شهرستان بوده و نقش مهمی در توسعه صادرات ایفا می کند، تاکید کرد: انتظار می رود این کارخانه به منظور رفع مشکلات این دیار و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی در پروژه های مهم و حیاتی این منطقه هر ساله مشارکت کند.

فرماندار سیروان با اشاره به اینکه کارخانه سیمان ایلام در اشتغالزایی و در جذب نیروهای متخصص و کارگری نقش خود را بخوبی ایفا کرده است، گفت: اعتبارات این شهرستان به تنهایی جوابگوی نیازهای این دیار نیست، انتظار می رود که هر ساله این واحد صنعتی یکی از پروژه های مهم و اساسی همچون راهسازی و آبرسانی به روستاها را در دستور کار خود قرار دهد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

 

 

Template Design:Dima Group